| Raluca_2845 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: La ce va uitati prima data cand intalniti pe strada sau oriunde o tipa frumoasa si care arata bine? Care sunt primele cuvinte care va vin in minte dupa ce intalniti o astfel de fata? Si:d Oare va este greu atunci cand sunteti cu iubita de mana sa mai intoarceti capul dupa fete? Mai ies din gurita voastra comentarii gen : "Mama ce buna e bruneta asta."
v-am intrebat asa. din pura curiozitatehappy
Pup`s:*

Răspuns Câştigător
| Macho a răspuns:

Raspund cu un fapt foarte comic.

Eu sunt stabilit in italia de cativa ani buni, si am un prieten bun. Intr-o zi am fost la un magazin mare de aici din Italia, un fel de mall. Noi doi vorbim intotdeauna romaneste, e ceva firesc.
Intram in magazin, urcam pe scarile rulante, pac-pac. iesim de pe rampa si trece pe langa noi soma bunaciunea, 1. 80-185, crazi lungi, super bun. Amicul meu imi face: "Ce cur are asta sa mor eu :O" (eu eram fascinat). aia mai merge 2 m se intoarce si face zambind : " Mersi " big grin
Prietenul meu s-a facut rosu ca racu, ma jur ca eu ma tineam de o vitrina pentru ca numai puteam de ras. In italiana se zice "figura di merda" adica, o figura nu prea frumoasa am facut. Dar in cazul de fata, romanca noastra ne-a zambit si ne-am multumit pentru complimentul nu tocmai ortodox pe care i l-am facut big grin

Ce fac cand vad o bunoaca? O fixez, si ma uit in ochii ei, ador lucrul asta, cand imi merge bine ia lasa privirea in jos si zambeste, peste cateva secunde intorcand privirea iar la mine. Ador sa fac lucrul asta, cand prind o fata ca ne uitam amandoi in ochii celuilalt niciodata nu schimb privirea. Am stat odata cu una vreo 30 de sec, facea anumit. Pana la urma a trebuit sa coboare din autobuz devil
Cu prietena mea(relatie nu tocmai serioasa) ii zic chiar ei: uite ce bine arata aia, asa-i? si -i zambesc. si ea: mdea. Daca ar fi o relatie serioasa probabil m-as multumi cu privitul big grin

Mai zic ceva? numai gata. v-ajunge. noapte buna :*

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

La ce? La relief, binienteles, de ce sa mint?
Si da, cand eram cu prietena, intorceam capul si dupa altele... nu zicea nimic. big grin
Si la ce ma gandesc nu stiu? Cred ca im doresc sa vad ce are-n cap, si apoi mai multe.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Azi am vazut o tipa faina pe strada... Pretenasul cu care eram mi-a facut rost de ID-ul ei. si sincer... Nu sexul a fost primul lucru la care m-am gandit. Dar daca voua asa va place, asa sa fie. happy

| r8driver a răspuns:

@raluca te cred...ca si eu sunt mincinosrolling on the floor

| r8driver a răspuns:

Primele cuvinte...mama ce as f***o pe astawinking

| Macho a răspuns:

Ms ralucutza, papatear tata cu tot cu pene :X:X:X luv u :*

| sandulache a răspuns:

Ma ralucusa ai pus o intrebare ca nu stiu sincer ce sa iti spun, ca daca sunt cu iubita de mainanu stiu, nu am cuvinte de sigur zic ca ce buna e si alte chesti, ai cstigat de data asat mi-a batut cu 10la zero, bravo.

| Raluca_2845 explică:

Expert TPUhappy Nu cred ca asta iti este primul gand "Mama ce-o avea tipa asta in cap?" happy Sau daca, este asa, sunt uimitalaughing

| Raluca_2845 explică:

Noua? Care noi? thinking Eu una nu ma uit dupa baieti blushing