| Tatddjdkei a întrebat:

Întrebare pentru băieți.La fete e mai frumos părul drept sau părul creț?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fiecare băiat are propriile preferințe da stai liniștită că nu te refuză nimeni doar că ai păr drept sau creț

| RB26DETT a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti faci griji in privinta parului, noi baietii ne facem griji in privinta lipsei parului laughing
Ideea este sa ai grija de tine, sa iti ingrijesti parul si sa-l asezi in asa fel incat sa se potriveasca fizicului tau, cret sau intins, nu conteaza daca este intretinut corespunzator si asezat sa se potriveasca bine atunci nu ai de ce sa-ti faci grijiwinking
De exemplu mie imi place foarte mult parul lung, nu conteaza ca e intins sau cret.

Si acum iti voi da un exemplu ce-ti va face problema/dilema sa para ca fiind banala, unii barbatii chelesc, noi ce sa mai zicem?

| Drimmero a răspuns:

Nu-mi displac cretele, ba din contra...mi se par mai sexy.

| anonimg a răspuns:

Părul natural, frumos îngrijit.

| Sofer a răspuns:

Îmi plac ambele. Și creata și cu parul drept.

Răspuns utilizator avertizat
| alexalx1234 a răspuns:

Îmi plac și fetele cu părul drept, dar și fetele cu părul creț. Depinde de fiecare băiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac atât cele cu parul drept cat și cele cu părul creț, da prefer cele cu par drept

| Pantagruel a răspuns:

Si, si.

| TAMARA2007 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia.mie imi place parul drept