| RAY a întrebat:

Intrebare pentru baieti mai poti avea incredere in vorbele fetelor din ziua de azi?, eu am norocul sa dau numa peste mincinoaste poate am eu ghinion nu stiu

Răspuns Câştigător
| SpawNury a răspuns:

Cam greu, foarte greu, cel putin in Romania. E cam ciudat ca majoritatea fetelor iti sunt alaturi doar daca ai bani, masina, sau o freza de cocalar. Cam 95% din fetele din Romania sunt perverse, si cam greu se gasesc alea 5%. De ce ai avea incredere in altcineva, cand noi ne mintim singuri? Sa nu ai niciodata incredere, in nimeni. (Cu exceptia parintilor)

| RAY explică (pentru SpawNury):

La greu toate fug de tine asa e ai dreptate

| RAY explică (pentru SpawNury):

Si daca vreau sex ce sa fac?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, eu cel putin nu mai am baza in ele doar daca ma trateaza ca pe un client cand vreau sa cumpar ceva si cer informatii sau cand fac un credit la banca daca e cazul. Incredere poti sa ai in real doll dar costa multi bani aproape 7000€.

NOname
| NOname a răspuns:

"...poate am eu ghinion"

...sau poate atragi ceea ce eşti, ceea ce meriţi.

De regulă, cine se aseamănă se adună.

În loc să cauţi o problemă la ele, mai bine priveşte-te în oglindă. Tu ce ai de oferit, ca să-ţi permiţi să ai pretenţii?

| RAY explică (pentru NOname):

Ce pretenti am? sa nu ma minta da e o pretentie mare, eu unu nu mint niciodata absolut niciodata n-am mintit o fata

| NOname a răspuns (pentru RAY):

Ei, nimeni nu-i perfect.

| NOname a răspuns (pentru RAY):

Nu te-ai gândit, poate unele te mint, ca să nu fie nevoite să te jignească.

| RAY explică (pentru NOname):

Nu e vorba de asta pur si simplu sunt minciuni fara sens

| bebelotz a răspuns:

Hmmm buna intrebare... hei viata mea m-a invatat ca eu una pe cine am iubit si am dorit langa mine dupa un timp mi-a dat cu sutul probabil asta a fost datorita faptului ca am aratat prea mult cat iubesc. iar eu la radul meu la fel am dat cu sutul la multi multi. de aceea am ajuns la concluzia ca daca sentimentul nu e reciproc e inzadar orice fel de relatie crede-mawinking

| OnuOnulică a răspuns:

Nu!
Cu siguranta nu in ziua de azi sa nu mai ai incredere in nimeni.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu cred ca ai ghinion, asa este si in cazul baietilor. Cred ca ar trebui sa incerci in continuare, daca nu incerci vei ramane singur si nu cred ca ti-ai dori asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum se spune, norocul ti l faci cu mana ta. Poate criteriile tale privind fata de langa tine sa atraga circumstantele. Succes.

| MisFit20 a răspuns:

Nu trebuie sa fi dezamagit, si sa bagi toate fetele in aceiasi oala, pana la urma fiecare face cat il duce capul. Sigur ai intalnit si fete care nu sunt mincinoase, cu siguranta o sa mai ai ocazia sa intalnesti. Toate cele bune.

| MissJJ a răspuns:

Ar trebui sa ai incredere in fapte, nu in vorbe. Probabil din cauza asta ajungi la dezamagiri...sa nu uitam ca unele fete care sunt asa au ajuns din cauza unor baieti care nu au stiut sa le aprecieze.