| Miihaa a întrebat:

Intrebare pentru baieti.
Pe voi va doare penisul cand faceti dragoste?
Mai ales cand nu folositi prezervativ?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De aia nu folosim perzevativul sa nu ne doara la penetrare

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Ce fel de prezervative folosesti tu de ai dureri de la ele? Cu dinti de vampiri?

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Durerea mea este ca o fac doar cu una si nu cu mai multe, folosesc baloane de alea de umflat ca sunt mai ieftine pai ma dor, vaginnul ei da are dinti dar am fost la stomatolog sasi scoata dinti ca daca sparge balonul ramane gravida si n-am chef sa se ingrase ca apoi sa imi aduca o pacoste pe cap

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Nu mai incerca sa fii ironic, nu iti iesewinking

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Daca intrebarea e una lipsita de ratiunea nii raspunsul meu nu poate fi mai rational, eu dau ce primesc, nu eram ironic totul e posibil, omul face absolut orice prostie

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca penisul e ultimul lucru care ar durea in acel moment...

| Emilian65 a răspuns:

NU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,cred ca au dureri.Am auzit deseori expresia:"scumpa mea, dupa ce te ***, ma doare-n pu la de tine!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E singura ocazie in care nu ma doare...

| JustStitch a răspuns:

Nu ma doare

| SorinelF86 a răspuns:

Nu doare decat daca se grabeste si nu sunteti destul de lubrifiati (uzi) cand il introduce prima data big grin

| MadagasHardwell a răspuns:

Da mai ales cand faci sex anal cu o fata care are anusul prea stramt pentru Preamaritul tau penis

| Anistoroaia_Ionut_1996 a răspuns:

Nu, Ai skype sa vorbim sau Facebook? Mi-l poti da?

| Bartolomeu123 a răspuns:

Nu, ai cancer... Sigur ai cancer