| Ramona2242 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Voi la ce/cine va ganditi cand va masturbati?

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La fete, la chestii pe care le-am face cu fetele sau la chestii pe care le-ar face fetele. Funda?

| T0T a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Nu rade de mine, am fost sincer sad

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru T0T):

Okk;*

| T0T a răspuns (pentru Anonima0000000000):

winking

33 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Mai oameni buni.Si aici ma refer la admini astia dupa TPU ..Intrebarile astea foarte porno de ce nu sunt sterse, mai ales intrebarile alea stupide gen * Pot sa raman insarcinata daca am bagat posterul lui Justin Bieber in? * Nu inteleg ..Eu daca ma enervez si scriu ca*cat necenzurat imi stergeti repede raspunsul ..Nu va mai inteleg
Iar voi copilasi, eu inteleg ca nu va intereseaza cine rade de voi ca dee ..doar nu va cunoaste nimeni, dar totusi asta este chestie de bun simt si altele.Nu mai puneti intrebari de genu ca ma irit si parca m-as risca sa imi inchida contul spunandu-va tot ce cred eu despre voi.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru OnlineZ):

Pai mai Online tu scrii dar nu scrii la categoria care trebuie. Ia scrie tu aici sa vezi ca nu iti mai sterge nimeni raspunsurile. Aceasta categorie este speciala pentru astfel de postari. Intelegi tu?

| OnlineZ a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Eu inteleg perfect chestia asta.Dar sunt intrebari stupide..Adica cand o persoana pune o intrebare gen cea de mai sus mi s-ar parea corect sa fie stearsa.Am inteles ca aici este categoria special pentru asa ceva.Dar din cate stiu eu categoria se numeste *Dragoste si sex* nu * Porno si Iodioti *sau cv de genu.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru OnlineZ):

Minte inchisa

| AirănMeidăn a răspuns (pentru OnlineZ):

Poate chiar e curioasa, si daca e acest lucru da relevanta intrebarii. Poate chiar nu stie, mai stii...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Verginico, la tine replica "minte inchisa" e unica pe care o poti da? Vad ca e un obicei la tine. laughing

| Ramona2242 explică (pentru OnlineZ):

Onliez, te oftici ca esti prea pro*sta incat sa eviti sa ti se stearga raspunsurile? Daca nu iti convine ca am pus o intrebare normala intr-o categorie CORECTA du-te la maicata si jaleste, ca noi nu te ascultam. :*

| OnlineZ a răspuns (pentru Ramona2242):

Pai mai fetita ..Pe mine nu o sa ma oftice niciodata nimic, mai ales una ca tine Aaa si ..Nu ma asculta nimeni.(citeste ) Daca intelegi tu. Ceea ce nu prea cred.Si daca m-as oftica pe ceva cu siguranta nu m-as oftica pe intrebarea ta ci pe mintea ta scurta! m big grin Hai ciao!

| OnlineZ a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Altceva nu iti iese sau ti se incurca degetele pe tastatura cand incerci sa scrii altceva? Hai mai fata (baiete) ca nu impresionezi pe nimeni cu aceste 2 cuvinte. Nani Nani creieras la tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnlineZ):

Tu nu gadesti la TPU ca la o afcere mai. daca ar sterge pe fiecare idiot de pe site. nu ar mai intra nici 5 % din toti. unde mai e venitul din 200 de persoane? gandeste-te ca la o afacere, nu e TPU site caritabil stai tu linistita.

| Vvistula a răspuns:

La nimeni

| RAY a răspuns:

Ramona fiecare e diferit, nu poti sti ce fantezie are nea ion cu capra un exemplu, personal ma concentrez la fata aia care se masturbeaza

| corbulalbrosu a răspuns:

Eu ma gandesc la tine Ramona, sper sa arati asa cum te imaginez.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru OnlineZ, Cati anisori ai fetita pudica?

| OnlineZ a răspuns (pentru corbulalbrosu):

In primul rand la 23 de ani nu ma consider o fetita.Aaa ..si mi-am exprimat parerea si nu vad nimic rau in asta!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ar fi nimic rau daca n-ar fi emisa de o minte ingusta, limitata si retardata.De asemenea nu poti cere o corecta judecata chiar daca ai 23 de ani fiindca esti lipsita cu desavarsire de educatie si logica.

| mihai69 a răspuns:

Da' de ce, tu te gândești la ceva?!? Io nu!

| neutrino a răspuns:

Bineinteles ca la tine!

| Emilian65 a răspuns:

La momentul cand ajung la cea mai mare placere.

| LoveSleep a răspuns:

La clătitele din poza ta de profil.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La tine.

| MyNameIsCata a răspuns:

laughingCe intrebari ma...
Oare la ce crezi tu ca ne gandim?
Sau tu crezi ca ne punem o foaie alba in fata si ne apucam de lucru?
Serios acuma...

| TimoTimo a răspuns:

La Ramona.

| EdyJr a răspuns:

Mă gandesc la mamele prietenilor mei laughing)

| maycry a răspuns:

Ma o laba la timpul ei face cat 10 femei, iar atunci cand o fac imi pun un film porno si ma pun in locul actorului!

| Anonim9138 a răspuns:

Nu stiu cum se face dar ma gandesc mereu la mama ta laughing