| Intelligence a întrebat:

Intrebare pentru baietii cu adevarat sinceri : Vi-ati lasat vreodata orgoliul deoparte si ati plans pentru o fata? care a fost motivul?
. Daca nu ati plans`pana acum, ce credeti ca v-ar face inevitabil sa plangeti?
P. S. : un mic sfat :d Nu considerati plansul din cauza unei fete o rusine, nu este, toata lumea are suflet.mai lasati orgoliul.si fr chestii gen " baitii mari nu plang", toti o faceti sau o veti face doar ca putini recunosc :d Fundawinking!

Răspuns Câştigător
| koshmarul a răspuns:

De forţe multe ori am plâns, stăteam cu prietena mea la web cam şi plângeam că doi nebuni. Motivul era că ne iubim şi suntem prea departe, ne vedem o dată la 3 luni, am un clip unde eram ambii la gară şi plângeam, când mă uit la clip plâng mereu. Dacă vrei să vezi pentru cine am plâns şi pe cine iubesc priveşte clipurile acestea doua

http://www.youtube.com/watch?v=1Xb237PxQYo

http://www.youtube.com/watch?v=xLuSa1k5Ch0

nu uita sa-mi dai funda!

5 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Da recunosc.am plans. stateam cu iubita la telefon.era plecata cu parinti ff departe si vedeam ca suspina cand imi spunea ca ma iubeste si ca i este dor de mine... si mi-au dat lacrimile.am inceput sa plang ca un copill.si eu dar si ea.

| crysty08 a răspuns:

Da pentru vreo 2 fete nu dau nume iar motivele nu vreau sa mi le aduc aminte

| geografie a răspuns:

Si eu am plans de 2 ori pentru fete cand m-am despartit. Da-l naibii de orgoliu ca oricum uneori nu iti poti stapani sentimentele. Fundita?

| degette_1911 a răspuns:

Ai si u o curiozitate ai sa primesti raspunsuri ca si bajeti plang laughing

| 2ZFL a răspuns:

Aproape zilnic plang de cand e plecata, in somn si chiar cand sunt treaz. Ieri i-am spus de infarctul pe care l-am avut, acum ma astept sa ma paraseasca. Nici nu iti poti imagina cat de mult plange sufletul in mine. Ma simt respingator.