| shookdazed a întrebat:

Intrebare pentru băieții singuri.
A folosit cineva site-urile de videochat pentru a vorbi cu anumite modele pentru a alunga singurătatea?
Cum a fost? Ati mai încerca?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti recomand o masina ca asta https://www.lotuscars.com/en-GB/model/evija/ nu mai ai treaba cu videochatul, probabil tinder cu 4 poze si esti in top ele te cauta pe tine. Vezi ca merge pe curent

| Crackman a răspuns:

Fa ceva util.
Mergi la adunări, citește ieși i lume, fa voluntariat
Cauta și tu pe net plus sport. Fa ceva acolo mai important decât videochat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat mai demult, dar a fost aiurea daca nu bagi bani nu te ia in seama, ca doar nu o fac numai pentru tine. Sau care m-au luat in seama au fost dezastre, fiind mai copil pe atunci am vorbit odata peste o ora cu unde de aproape 60 de ani rolling on the floor si urata si grasa si batrana

| SoareDaniel a răspuns:

Da le-am folosit si le folosesc, vorbesc destul de des cu unele dar ele sunt acolo sa faca bani nu sa te asculte pe tine ci sa te faca sa te simti bine

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Ce pu-
Daca vrei relatie, trebuie sa te axezi pe asta
Daca esti singur, inseamna ca exista o problema la tine care le fac pe fete sa te considerr inatractiv
Rezolva acele lucruri si vei vedea ca te vei schimba laughing
Urmareste-l pe We Love Books pe Youtube, imi vei multumi mai tarziu?

Răspuns utilizator avertizat
| ContAnoNiMMM a răspuns (pentru meinteil):

Intr-adevar, dar cu banii atragi acele fete care stau pentru bani exista si multe fete care te plac pentru cine esti, trebuie doar sa fii atent la interactiuni si cu cine umblii

| SoareDaniel a răspuns (pentru meinteil):

Habar nu ai bro, mai nou PUA astia dau replici de agatat pe tinder laughing) la taher ala daca te-ai uitat, unde tot prostul stie ca daca nu esti de un 7/10 replicile alea nu au niciun efect nici SEEN nu iti iei de la basitele alea ordinare