| OAly a întrebat:

Intrebare pentru barbati.
Cum ati descrie o femeie buna la pat? Cum ar fi ea? Ce ar face ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde. Dacă întrebi 10 bărbați e posibil ca 8 dintre răspunsuri să fie diferite sau tot 8 sa fie asemănare.

Pentru mine o femeie "buna la pat" cum spui tu, ar fi inteligentă, cu mult sex appeal, perversă, deschisă la minte, afectuoasă, romantică, nebună, versatilă, deschisă la idei noi și dezinhibată, să-i placă foarte mult să facă sex, să o facă mult timp și des, să încerce lucuri noi.

cu forme generoase, un aspect plăcut și slabă, cu talie ca de viespe și fund ferm, bombat. Ochii superbi și căprui. Buze senzuale, trăsături ale feței la fel, gâtul și el generos împreună cu pieptul și sânii. Ar mai fi și picioarele pe partea fizică.

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bună la pat în general, nu mă interesează. Bună cu mine, asta înseamnă să îmi înțeleagă limitele, if you know what I mean. Ce ar face ea? Iubirea nu este la unul sau la altul este între, de aceea în engleză se numește intercourse, care conține pe inter, care înseamnă între. Ce aș face eu, știu. Ce ar face ea? Ceea ce ar ști să facă, ca să se întâmple ceea ce trebuie. Kamasutra de Vatsiyayana.

| Goete a răspuns:

O femeie buna la pat e una care isi pierde mintile cand se excita... si care doreste orice pozitie si oricand, care o face cu mine si cu prietenul pe care il chem la o bere.

| Goete a răspuns:

Haha, adica nu-ti pui capra iubita sau nevasta cand ei ii place si daca n-o pui tu o pune altul

| ywar a răspuns:

Adica in intimitatea caminului meu nu pot face dragoste cu partenera mea pe la spate? Unde e necazul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E femeia care face reclame la saltelele de pat Dormeo. Ea face vînzari firmei Dormeo. Cum e ea? De obicei blondă.

| Cheo0S a răspuns:

Cu o minte de 40 de ani si varsta de 20 ani.
Ce vrea ea, CA doar de aia e Buna LA pat.

| gogugogugogu a răspuns:

Nu sunt pretentios..., sa aiba chef cand am si eu (si reciproc), sa aiba o protectie permanenta (AC, sterilet, trompe legate etc.) si sa fie dispusa sa incerce pozitii noi (doar sex normal). Atat.

| Catalin12John a răspuns:

Buna la pat inseamna pentru mine o fata care sa vrea actiune, sa fie deschisa spre chestii mai perverse, insa nu spre sex oral, sex normal ma refer, poate si chestii BDSM, care sa se excite foarte tare cand o atingi, sa geama fara sa ii fie frica ca aud vecinii, sa arate ca ii place ce ii fac in pat.

| PorumbVasilus a răspuns:

Stefania. atat am voie sa spun

| OAly explică (pentru PorumbVasilus):

Cine e Stefania?