| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru barbati. Vi s-a intamplat sa aveti nipple orgasm? Fara stimularea organelor genitale?
Femeile pot avea un astfel de orgasm, eram curioasa si despre tipi.
Din ce am intrebat pe altii, nu prea.

42 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,dar atingerea sfarcurilor cand te masturbezi creste intensitatea orgasmului, cel putin asa am citit eu, experientele personale nu reprezinta dovezi clare

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

"experientele personale nu reprezinta dovezi clare"

asa e, eu am nipple orgasm dar asta nu e o dovada clara ca am si sfarcuri.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu asa functioneaza stiinta, apropo din cauza ta ma uit la un super serial de comedie

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Fiecare are propria stiinta corporala erogena, deci ce spui tu e fals.
Stiinta is everywhere.
Pana si faptul ca suntem diferiti si nu ne excita pe toti aceleasi chestii...e o stiinta. Diversitatea e o stiinta.

Care serial?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De acord cu asta, fiecare e diferit, nu la asta m-am referit si la ca nu putem generaliza ca toti barbati au orgasm prin atingerea sanilor, dar la fete e ceva des, se stie ca e o zona foarte sensibila, parca si urechile erau daca nu ma insel

Parks.and.Recreation

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca tu faci confuzie intre excitare si oragasm, ori nu le cunosti intelesurile.
Femeile nu pot avea orgasm prin excitarea mameloanelor, dar pot avea orgasm clitoridan si vaginal.

| JackR a răspuns:

Scheisse! De ce nu mi-a spus nimeni asta acum 30 de ani?! Acum eram rajah!

| JackR a răspuns:

Acum pe bune, am citit relatarea "impricinatei"...

O frustrata cu herpes genital, care are orgasm de fiecare data cand pune mana pe coada de matura sau furtunul de la aspirator, si care a avut noroc. Intr-o seara l-a intalnit pe unul mai beat decat ea si gata "miracolul"!

Vorba "versului pierdut", sa moara Gibilan! happy

| anonim_4396 explică (pentru JackR):

Ce treaba are herpesul?

Documenteaza-te, nipple orgasm e destul de intalnit printre femei. Ah ca majoritatii ii e jena sa recunoasca asta...

Si eu sunt un astfel de caz, si am citit ca cele cu sfarcuri sensibile mai erogene decat organele genitale sunt mult mai predispuse sa aiba orgasm cand alapteaza.
Unul din motivele pentru care nu vreau copii, e sick pana si pentru mine sa incep sa gem sau sa am orgasm cand imi alaptez copilul.

| JackR a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt destul de "documentat", ca sa zic asa. Ceea ce inseamna ca sunt un mare ghinionist, nu am intalnit nici o femeie capabila de asa ceva. Nu inca, pentru ca din seara asta ies la "vanatoare"! big grin

| JackR a răspuns (pentru JackR):

Apropo, cum traduci nipple orgasm? Orgasm sfarcoid?

| anonim_4396 explică (pentru JackR):

Ia-o ca pe un reverse vaginal orgasm la femei.
cand au orgasm (si vaginal si clitoridian), femeilor li se intaresc sfarcurile si au senzatii tari in tot corpul.
cand stimulezi sfarcurile, ai orgasm vaginal si senzatii tari nu doar la sani, ci tot din cap pana in picioare.
da, termenul nipple orgasm nu are o definitie prea buna, desi senzatia la sfarcuri se simte ca un orgasm si in acea zona, insa climaxul se lasa cu orgasm vaginal.

| JackR a răspuns:

Tanti Katy, mai este un fel de orgasm, dar la venerabila-ti varsta, nu cred ca mai prezinta interes. Nici acela, nici cele deja precizate!

| anonim_4396 explică (pentru JackR):

Pffff, eu acum i-am vazut raspunsul.
imi daduse ignore pe la pranz, probabil de aia nu i-am vazut notificarea.
valeu, stiam ca e proasta, dar nici chiar asa.

| JackR a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt pe lista ei de IGNORATI, de cateva luni. Ea este pe lista mea de IGNORANTI, de la primul raspuns de-al ei, pe care l-am citit.winking

| anonim_4396 explică (pentru JackR):

Se explica.
frigida pe TPU, frigida si in viata reala.
cica e casatorita, auzi.
adminii clar ii stiu IP-ul, ar trebui sa trimita politia ca sigur il tine pe unul captiv fara voia lui.
cred ca i-a taiat si sfarcurile de ofticata ca ea nu se excita la mameloane.
o fi facut si Schimb de MAMEloane.

| Lostlyric a răspuns:

Femeile pot avea orgasm doar prin a le fi stimulate sfarcurile?! Sa moara Gibilan, ceva mi-a scapat. Ma pun sa-mi stimulez sfarcurile si, daca in 4 ore nu ma intorc, sunati Autospeciala.

| anonim_4396 explică (pentru Lostlyric):

Sa sunam la ei sa-ti resusciteze sfarcurile? :))
foloseste lubrifiant sau saliva, sa nu devina "sore".

Si ia de aici sa te simti mai bine.

https://www.reddit.com/......st_nipple/

| Lostlyric a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant forum, insa m-am documentat mai bine si stiinta spune ca nu exista nici macar o stimulare a sfarcurilor. Uite, cateva studii facute de Isaac Newton:
https://imgur.com/FQGF2LW

Răspuns utilizator avertizat
| Lostlyric a răspuns:

...n-ati sunat *isi sterge brobonelele de transpiratie de pe frunte si sfarcuri*
Iude ce sunteti!

| JackR a răspuns (pentru Lostlyric):

Macar ai simtit ceva? In afara de amorteala din degete, bineinteles! Hai, nu ne tine in suspans...

| Lostlyric a răspuns (pentru JackR):

Da. Numai unul era amortit. Celalalt a cazut. O fi si varsta, maica. Sau nipple piercing-ul.

| JackR a răspuns (pentru Lostlyric):

Eh, ghinion! Sau noroc, ia-o cum vrei. Oricum, te-am sters de pe lista prezumptivelor "trofee de vanatoare".

| Lostlyric a răspuns (pentru JackR):

Ia d-aici sfarcul cazut. Foloseste-l la agatat "trofee".

| anonim_4396 explică (pentru Lostlyric):

Ti-a cazut din cauza lui drimmero, moartea tuturor zonelor erogene.
De cand a aparut pe aici mi-au murit sfarcurile, le am flasce.

https://youtu.be/Gq0vDE5kWCI?t=15s

bine ca ai aratat poza aia de pe imgur, acum stie care sunt toate zonele erogene la femei si o sa le omoare si p-alea.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inceapa maratonu' cu reply-uri adresate diferitilor useri in care apare Drimmero, asa vii de acasa!

Ti-am dus dorul,, bai nebuno.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Poate ramai gravid, exictat de glumele ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, barbatii pot avea doar doua tipuri de orgasm. Unul il sti deja, si celalalt nu ai voie sa-l faci.

| Justme1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai voie, nu te oprește nimeni

| anonim_4396 explică (pentru Justme1997):

Eu da, dar nu stiu cine s-ar lãsa pe mâna ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-e si teama sa mai folosesc cuvantul "sfarc" ca sigur imi va fi stearsa intrebarea.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti Coquina? nu te-am mai vazut de mult.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Oh, I wish.
Am incercat sa o copiez in stil, comportament, gandire, dar nu-mi iese.
Asta e, am acceptat de mult timp ca voi ramane o beta fataloaica si neamuzanta anosta cu iubirea in gura toata ziua.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe unde ai mai umblat? te-ai lasat de vechile mehtene?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Deci pe bune, am incercat si sa fiu suspendata ca ea de 100 de ori in 2 zile. Si ce am facut in schimb?
Am castigat o moneda pe TPU.
I am a fkin disgrace.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti indragostita tare de esti asa cumintica/

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Tu n-ai niste sfarcuri de frecat pana la orgasm uitandu-te la fotbal?
Sau nu te-au mai suportat si your "tiny little nipples went to France"?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai incercat tu acolo o gluma, iti apreciez tentativa de haz, te cam exciti singura in propriile vorbe.

| Quassaar a răspuns:

Mie personal, niciodată.dar am avut o tipa care era înnebunita după chestia asta. până să ne apucăm de fw...t, avea deja 2-3 orgasme. Super tare tipa și amintirile legate de ea?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Quassaar):

Si amigdalele legate de ea!? WOW