| Gaby212 a întrebat:

Intrebare pentru femei:
credeti ca barbatii cu ochelari sunt atragatori?

Răspuns Câştigător
| lollip0p a răspuns:

Nu e păcat deloc, înseamnă că nu a fost pentru tine, pleacă una, vine alta. femei sunt.

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ochelarii nu schimba cu nimic, daca un baiat e atragator o sa fie si cu si fara ochelari

| Violleta2022 a răspuns:

Draga Gaby, nu are importanta daca are sau nu ochelari, ca in pat, oricum ii dam jos! laughing
Ma rog, era o gluma... dar adevarul sta in inteligenta barbatului si in ce scoate pe gura, nu in ce poarta pe nas.
Toti ajungem sa purtam ochelari la batranete, dar asta nu inseamna ca ne parasim partnerul, din cauza ochelarilor.

| Andreeush a răspuns:

De ce nu ar fi atrăgători cei cu ochelari?
Eu nu am nimic împotriva celor care poartă ochelari.

| Gaby212 explică (pentru Andreeush):

Mi s-a intamplat sa fiu numit "nerd" sau "aragaz cu 4 ochi"...La misto cred.

| Andreeush a răspuns (pentru Gaby212):

Nu băga în seamă pe astfel de persoane. În ziua de azi mulți se găsesc să vorbească urât de alții fără a se uita la propria persoană.

| Frank51 a răspuns:

Depinde de forma fetei si de aspectul general.

| Alexandru250201 a răspuns:

Doar daca are bmw

| Gaby212 explică (pentru Alexandru250201):

Te identifici ca fiind femeie?

| Anabela777 a răspuns:

Imi e totuna daca un barbat are sau nu ochelari.

| Secret5 a răspuns:

Ochelari de vedere nu de soare

| lollip0p a răspuns:

Da, bărbații sunt atrăgători prin cu totul alte calități, și din punctul meu de vedere cei cu ochelari sunt chiar sexy (mai ales dacă au și barba)

| Gaby212 explică (pentru lollip0p):

Perfect.Daca toate femeile ar gandi ca tine, acum ar trebui sa fie rand la usa mea pana la scara vecina... Pacat ca am avut o iubita care si ea m-a parasit.

| lollip0p a răspuns (pentru Gaby212):

Nu e păcat deloc, înseamnă că nu a fost pentru tine, pleacă una, vine alta. femei sunt.