| Shadow136o a întrebat:

Întrebare pentru fete!
1)Ce ați vrea să nu facă un băiat dacă va place?
2)Cum va poate cuceri un băiat dacă va place?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Să se schimbe pentru mine!
2) Completarea primei întrebări: să fie DOAR el însuși!winking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa se schimbe pentru tine, de chiloti sau de izmene?laughing

| Ale5184 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne, ce minte aveti. "Sa se schimbe pentru mine" dar cine esti tu? Cu ce drept ii ceri asta? Eu nu va inteleg. De ce stati cu unul daca nu va convine cum e si vreti sa il schimbati? Cine va credeti, mama speranta, aducatoare de lumina si dragoste, schimbatoare a destinelor? In plus, care e logica? Ai zis ca vrei sa se schimbe pentru tine, apoi ai zis ca vrei sa fie el insusi. laughing bipolara?

| Shadow136o explică (pentru Ale5184):

Mai, doar a încercat sa ajute?

| M13 a răspuns (pentru Ale5184):

Daca nu ai observat, punctul 1 este pentru,, Ce ați vrea să nu facă un băiat dacă va place?". Nu te mai grabi sa comentezi prost :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ale5184):

*face palm*
Omule, tu si @CristiDinBucuresti, întrebarea a început cu "ce ati vrea sa NU faca un băiat daca va place" iar eu am raspuns "sa se schimbe pentru mine". Adică asta as vrea sa NU faca! Clar?

| Horus35 a răspuns:

1. Să faca ce vrea. Ce mă interesează?
2. Cum adică "să mă cucerească"? Ce urmărește prin asta, relație? Daca da, fara iubire nici nu poate fi vorba. Nu ajunge "ma place".

| Katte a răspuns:

SALUUUT

1) Sa nu se bage prea prea in seama, de asemenea sa nu fie enervant si na...

2) Pai sa zambeasca si sa se comporte cute (dragut) Adica sa fie bun la suflet si na :*

SPER CA TE-AM AJUTAT PUTIN, MAI CAUTA PE NET SAU SCRIE LA RASPUNS

nu oblig, dar funda? happy

| Goete a răspuns (pentru Katte):

Deci nu ai vrea sa Nu se bage prea mult in seama...