| YellowAngel a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Ati avea o problema daca iubitul vostru nu s-ar rade in zona intima? V-ar deranja acest lucru in relatiile sexuale?

Răspuns Câştigător
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Igiena tine de apa si sapun nu de cantitatea de par. Si o femeie intreaga la cap nu spune nu sexului normal ori oral din cauza unui fir de par. Tot vad chestia asta cu igiena. Igiena e strict apa si sapun, ca degeaba te epilezi daca nu o speli o saptamana si te astepti sa ti-o suga iubita ca nu ai par acolo. Si daca imi place de cineva ma doare-n cot daca s-a epilat sau nu in ziua respectiva. laughing.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu sunt pro igiena

| Freya1 a răspuns:

Eu sunt pro epilat la baieti si mai ales la subrat sau zona intima. Daca nu are par si pe piept si pe la buric e ok daca are as prefera sa dispara ca nu suport.Cu cel de pe picioare nu am tocmai o problema ca sunt baieti la care le sta bine epilati la care nu dar cu zona intima as prefera cel putin o data la saptamana sau depinde cat de lent sau repede creste poate chiar si la doua daca nu creste exgerat de mult.Nu de alta dar asa este igienic si curat asa

| Sofer a răspuns:

Depinde de preferințe dar de preferat ar fi bine sa fie epilat.

| Anonima6789777 a răspuns:

Vizual ma deranjeaza enorm, nici nu e igienic.

| YellowAngel explică:

Nu ma refeream chiar la oral. Acolo cred ca chiar trebuie. Acum sa vedem ce pareri se mai dau.

| NRazvan a răspuns:

Este foarte ok sa dai jos parul din zona intima si de la subrat. Dar sa stii ca este ok din punct de vedere estetic si atat, nu tine de igiena. Dimpotriva parul este pus acolo sa tina iginea ridicata deoarece opreste bacteriile pe el.

| MULLER96 a răspuns:

La unii epilarea rasu initim e in sange!