| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete
Ati sta cu un baiat care este dragut,arata bine,are o situatie financiara acceptabila, dar nu este prea vorbaret.

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banii fac legea, aia ar sta cu tine pentru bucatile de plastic care le ai nu pentru ca te iubeste.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru mgtow):

Ca bine zici tiristule laughing

| AnnaS98 a răspuns:

Daca nu esti pe bune "gagicarul" atunci esti ok. fetele o sa creada ca esti putin mai timid sau cv dar oricum. daca cauti pe cineva care sa tina la tine o sa adore chestia asta sau orice chestie oribila de-a ta pe langa ceea ce e firesc sa iubeasca. deci nu te stresa ca nu ai de ce. funda?

| CryssCrySta a răspuns:

Pai depinde de fata, pentru mine e de ajuns sa fie dragut, sa arate bine si sa fie de treaba restul nu conteaza ma descurc eu cat si pentru el.

| Flydream a răspuns:

Gagicarule...si eu am fost timid,si am pierdut o sumedenie de femei frumoase, care poate, ma placeau, insa, eu eram atat de timid incat nu faceam niciodata primul pas.Am renuntat la timiditate, si acum e mult mai bine.Incearca sa scapi de tracul asta, si o sa fii fericit

| Felix2009 a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja daca as fi fata, poate ca baiatul este timid.

| Bellinda99 a răspuns:

Eee..pe mine sincer nu prea ma intere asa de mult situatia financiara...Dar totusi pentru mine conteaza putin si daca ii mai vorbaret sau nu...adica totusi nu-mi place sa fie jenu' de baiat care trebuie numai eu sa-i pun intrebari si el sa zica doar da sau nustraight face.

| NeneaGogu a răspuns:

Mars la banca ta ba, nici buletin nu ai si faci pe mutu?

| Bivolu69c a răspuns (pentru NeneaGogu):

Mai intreaba mama ta de mine? Nu ti-a spus ce bine s-a simtit aseara cu mine?

| NeneaGogu a răspuns (pentru Bivolu69c):

laughing nu stiam ca esti necrofil laughing
Fetelor, vedeti cine isi face reclama mascata? rolling on the floor

| BadLuckBryan a răspuns (pentru Bivolu69c):

Bad ass! soo hardcore!

| Eusicamatat a răspuns:

Nu deoarece cominacarea este pe primul plan antr-o reltie

| MissDyDee a răspuns:

Nu as sta cu cine pentru care nu simt nici macar atractie...de regula stau cu cineva pentru care simt ceva nu fiindca are bani si alte minuni. daca tie iti place sa stea o fata pentru bani cu tine e treaba ta eu n.as putea sa stau din interes cu cineva!

| CityOfSatan a răspuns:

Ce conteaza vorbaria cand are bani?laughing

| ChristinaGM a răspuns:

As sta avand in vedere ca nici eu nu sunt prea vorbareata nu-i nici o problema doar sa nu fie un tocilar cu aparat dentar si ochelari mari.

| Bivolu69c a răspuns:

De ce daca un baiat nu este prea vorbaret inseamna ca e timid, aiurea nu sunt timid deloc

| NeneaGogu a răspuns (pentru Bivolu69c):

ce faci ma, iti raspunzi singur? rolling on the floor mama ma'si de treaba laughing

| Bivolu69c a răspuns (pentru NeneaGogu):

I-am raspuns lui Felix2009 dar vad ca esti cam fraier de fel nu?

| NeneaGogu a răspuns (pentru Bivolu69c):

gogule, hai ca timid nu esti, dar chior esti, nu exista sa fi dat replica cuiva laughing
gagicarul69 explică:
De ce daca un baiat nu este prea vorbaret inseamna ca e timid, aiurea nu sunt timid deloc Raspunde

| NeGaTiVeSaW a răspuns:

Si eu am fost timid...si am reusit datorita unei fete... pune-l sa povesteasca cate cv sa se obisnueasca cu, convorbirile dintre voi 2