| YellowAngel a întrebat:

Intrebare pentru fete :
Cand faceti sex aveti orgasm? Daca da, si squirt?

Eu da, am

8 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Da cam pe la 20 de ani am avut primul acum aproape de fiecare data.

| Sofer a răspuns:

Multe orgasme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu ceva ce restul nu au curaj sa iti zica ( sau din bun simt nu o fac. bine ca pe mine ma depaseste subiectul ). Nimeni nu da 2 bani daca tu poti sau nu :-)

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

In mare am orgasm, si raspunsul celei de a doua intrebari, am foarte rar in principiu nu

| armand69 a răspuns:

Squirt! yummy

| Wilma a răspuns:

Ai pus intrebarea doar ca sa te poti lauda? laughing

| RoxanaRamona96 a răspuns:

Desigur ca da ♥

| Simooo97 a răspuns:

Buna, eu sincer încerc însă nu reușesc. Poți sa îmi zici cum faci? Sau abordezi o anume poziție? Merci