| DeeaDiDi123 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Cat de des sunteti abordate de baieti? Va deranjeaza?
Am cunoscut fete care nu mai pot de cati necunoscuti le abordeaza pe Facebook.
Si din colectivele noi in care intra, trebuie sa aiba cel putin 3 colegi care trebuie sa le abordeze.
Pe unii chiar nu ii intereseaza ca acestea au iubit sau sot

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Primesc sute de mesaje zilnic, plus abordări real, bărbați sunt obsedați sexual în jr tot mai mare

| Violleta2022 a răspuns:

Abordarile dupa FB si alte retele de socializare NU conteaza, ca sunt de numar si fara nici oo semnificatie, fiind ireale.
Abordarea reala este cea din viata reala!

Nu scrie nicaieri ca trebuie sa intre in colectivele noi sis a aiba 3 colegi care o plac, astea sunt joaca de copilasi, dar nu si in viata reala.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Daca ai fii in Australia, ai avea contactul de munca desfacut din prima zi!
Contractul de munca prevede din start ca este INTERZIS sa: abordezi, sa faci avansauri sau glume, cu tenta sexuala sau personala, unui coleg sau colega de munca.
Pedeapsa este automata: desfacerea contactlui de munca!

Răspuns utilizator avertizat
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, și mie îmi scriau jegoși cu toate că apăream într-o relație, de aia mi-am făcut pozele private, mi-am pus nume dubios și nu mai dau accept la oameni pe care nu îi cunosc în realitate de vreo 4-5 ani. Totuși, încă mai apare câte un ciudat din când în când, e suficient sa vadă un nume feminin ca să sară la atac. Ultima dată când am avut profilul public mi-a scris un tătic de 40 de ani că m-a găsit pe un grup de matrimoniale, chestie absolut falsă, și când i-am zis sa nu mai mintă și să-și vadă de copil, m-a înjurat la toate pozele (care țin să menționez că erau foarte vechi, eram efectiv copil în pozele alea) și i-a dat tag mamei mele să-i spună că sunt o kwrva rolling on the floor))
Cei mai ciudați oameni sunt pe Facebook. Click dreapta delete.

| elennax a răspuns:

Pe mine personal ma tulbura, mai ales daca e random pe strada sau intr-un loc nepotrivit. La localuri sau in cluburi nu ma deranjeaza asa tare, parca se mai intelege intentia.

Iar pe Facebook e pur si simplu patetic.

Răspuns utilizator avertizat
| anaXana a răspuns:

Destul de des sincer, multi sunt libidinosi, dar am mai intalnit si barbati cu simt