| Marius999999 a întrebat:

Întrebare pentru fete: Ce ați face dacă partenerul/iubitul/soțul vostru v-ar spune că vrea să faceți sex în 3, adică cu el și cu încă un prieten de-al lui, insistând pe tema asta, făcând o obsesie pentru fantezia asta? Ați accepta asta de dragul lui sau v-ați despărți de el?

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E printre primele 5 cele mai des intalnite fantezii, se si face, dar dupa, majoritatea cuplurilor se strica, ba de rusine, ba de complexitatea celor simtite si corelate cu rusinea.
Nimeni nu poate garanta nimic aprioric, plus ca ineditul si noutatea amplifica senzatiile, si dupa un timp, scad si o sa ramai cu un gust amar.
Cel mai bine - daca nu renuntati la idee - e sa o faceti cu masti, macar evitati rusinea, jena de a va vedea dupa pe strada. nu prea e normal sa te forteze partenerul sa faci ceva ce nu iti place, dar ii place doar lui. poate face cu alta pereche. dar cum o sa te simti tu dupa aceea?! si daca ii place mai mult veverita noua si te lasa?!
Vezi cate variante sunt?!?

| SG1995 a răspuns (pentru PsihoSex):

Recitește întrebarea este vorba de un mmf nu un ffm.

| Andreeush a răspuns:

M-aș despărți de el, în.nici un caz nu aș accepta așa ceva.

| Sofer a răspuns:

O experienta noua pentru ea. laughing sa o ia in fața si in spate.

| Donsavas a răspuns:

Accepți dacă esti de acord, daca Nu, nimic nu functioneaza in relatie dacă nu există acordul ambilor parteneri. Pana la urma pe asta se bazeaza o relație.

| SG1995 a răspuns:

Eu il locul tău i-aș spune: accept dacă îl fţi și pe el. Mă rog în general unele femeie au tipul ăla de fantezie, sex în 3.

| Goete a răspuns:

De dragul lui? Ai avea cele mai superbe experiente sexuale

| Justme1997 a răspuns:

L-as minti ca ma bag daca o face el singur cu prietenul ala prima data si eu sa ma uit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as desparti de el fara discutii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege sa ma despart de el

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Nu m-ar interesa pur si simplu. Ii dau papucii.

| simplegirl2 a răspuns:

E iubit dacă îți propune asta? ce sa mai zic de soț? Pai e absurd sa zici asta...doar in cazul in care are o fantezie un băiat și o fata totsl necunoscuta accepta acest lucru

| Blueberry8 a răspuns:

Depinde de tine si cum vezi tu lucrurile.Sunt unele cupluri care practica chestia asta happy si nu au nici o problema! Eu una nu as accepta si i-as mai face si bagajul daca ar insista pe tema asta!

| Lorennn a răspuns:

In primul rand, m-as gandi la stima mea de fata ca nu are rost sa imi patez imaginea pentru 2 prosti care poate se cunosc si ma barfesc pe la spate sau spun la toata lumea. In al doilea rand la corpul meu ca as putea sa iau vreo infectie facand-o cu doi. In al 3-lea rand iubitul meu nu m-ar imparti cu nimeni daca m-ar iubii. Si in ultimul rand daca m-ar iubi, nu mi-ar propune asa ceva si mi-ar respecta corpul si mai ales viata sexuala amanduora.
Now is your choice