| xJustJuss a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Ce fel de baiat v-ar placea si ce ati vrea sa auziti de la el?

12 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine, ar trebuie sa fie sincer si sa imi spuna mereu adevarul. Sa fie mereu aranjat si sa aiba grija de mine. Iar cel mai importanta sa ma respecte si sa nu fie fitos! Nu stiu, sa fie un bad boy laughing))) Sa nu fie cumintee, dar nici nesimtit!

| BeAmazing a răspuns:

Sa fie frumos (frumos pentru mine), destept si sincer! Pentru mine e de ajuns atat!

| Cristina45 a răspuns:

Sa fie inalt cu ochi albastri (pentru ca eu ma topesc dp ochi albastri) sa fie tandru cu mine si sa imi spuna ca ma iubeste, nu mi-as dori sa fie gelos ca sunt eu destul laughing

| LolaLollita a răspuns:

Unul sincer, sa-mi zica adevarulhappy sa ne intelegem, sa ne completam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul meu, mi-ar placea un baiat care sa ma faca sa ma simt unica pentru el iar fizicul nu prea conteaza...
De la el as vrea sa aud in fiecare zii un 'te iubesc' puppy dog eyes

| Pufuletica98 a răspuns:

Sa fie inalt, nu gras dar nici prea slab, fara blonzi ca sunt urati! Sa nu fie virgin dar sa nu umble dupa toate fetele.Sa fie amabil si un pic gelos.

| Torak_Dimas_1992 a răspuns (pentru Pufuletica98):

Draga SorryIamNotPerfect in relatie la blonzi, nu toti sunt urati. Uite de exemplu eu sunt blond in amestecatura cu roscat si nu ma socot asa de atragator cum imi spun prietenii. Dar iti dau un sfat nu fii inpotriva blonzilor ca intro buna zi vei intilni un blond si asa de tare iti va placea de el ca incit te vei simti nehotarita pentru ca ai stereotipul de anti - blonzi. Si nu vei sti ce sa faci.

| Pufuletica98 a răspuns (pentru Torak_Dimas_1992):

Nu sunt impotriva blonzilor! Doar am spus ca nu sunt genul meu atat.Fiecare are preferintele sale!

| Smile3 a răspuns:

Un golan care dupa ce ma cunoaste sa nu se mai uite la nici o alta fata! sa ma faca sa ma simt speciala! sa-l fac sa realizeze ceva in viata...
Atunci cand e cu mine sa-mi dea de inteles ca nu mai are nevoie de nimic altceva(dragut ar fi si sa fie asa!)
Adevarul e ca, conteaza si aspectul fizic(daca esti urat, atunci conteaza cum te imbraci!).dar cel mai important e sa ai mereu un subiect de discutie cu tipa! Sa fi amuzant, mereu s-o faci sa rada!
Sa incerci sa pari dur(dar putin in gluma, adica sa-i arati cum INCERCI sa pari dur!)..si totusi sa-i arati si latura ta sensibila!
Sa ii arati ca iti pasa foarte mult de ea si sa o privesti mereu!(dar cu o privire de aia : Eu stiu ca pot avea orice fata inclusiv tu!)..sa-i arati cum te pierzi in ochii ei.
Si inca un lucru esential ar fi sa nu o minti! indiferent ce jenant ar fi lucrul respectiv sau ce grav e lucru pe care l-ai facut!
Crede-ma ca fetele adora(cel putin eu, si clar nu sunt singura!) sa recunosti ce simti pentru ele! sa te faci de ras in fata lor...adica pana la urma daca sunteti doar voi doi nici macar nu te faci de ras, deoarece ea ar aprecia daca i-ai spune ceva...sensibil!

| Albãstriţaxx a răspuns:

Mie imi place de un baiat, are parul saten, ochii albastri, e de treaba day dreaming. Si as vrea sa aud de la el : Te iubesc! Dar nu cred ca se va intampla sad

| pcsick a răspuns:

Fetelor... pot sa va descriu tot ce voi ati descris intr-un cuvant: UN COCALAR!

| VanessaTya a răspuns:

Daca te referi la aspectul fizic pentru mine nu pre conteaza (bine acum nici sa nu fie urat ), sa fie sincer asta este cu siguranta unul dintre lucrurile la care tin cel mai mult, sa fie romantic daaa stiu nu prea mai exista laughing.
Sa fie inalt s-au cel putin cat mine pe tocuri (tinand cont de faptul ca am aproape 1, 70), ochii frumusei sa te atraga nu conteaza culoarea lor.
Ce as vrea sa aud de la el :in afara de faptul ca ma iubeste bla bla bla, as dori sa ma intaleaga si sa ma faca sa-l iubesc mai mult cu fiecare cuvant al lui. Offff si acum sa revenim in lumea reala laughing