| SecretLover10 a întrebat:

[[intrebare pentru fete ]] Ce fel de baieti va plac? (ma refer la aspectul fizic)

13 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Tu esti ala care ai avut 10 prietene la 10 ani?

| viatadecacatt a răspuns:

Inalt,slabut,brunet,ochi caprui

| Andra_3863 a răspuns:

Fizic? Sa se ingrijeasca,si sa fie macar cat mine la inaltime.happy Am avut prieten si cu ochi albastri,si caprui,si verzi. Si cu patratele,si fara. Imbracati in diferite stiluri,de la akcentisti pana la sport. Dar am ajuns la concluzia ca daca arata WOW! e constient de asta,si nu o sa iti fie fidel in vecii vecilor, amin. Deci mai bine fara freza si pachetele, da` sa imi fie fidel si sa imi vorbeasca frumos. Si sa nu scuipe pe strada ca dupa il confund cu fantana arteziana de pe faleza.laughing

| pinkflower a răspuns:

Cei care nu au ochii albastri, verzi si care nu sunt blonzi. Si cei care se imbraca frumos.

| EvilThoughts a răspuns:

Stii...fiekre cu parerea ei, dar sa stii ca mie imi plac cei care stiu sa se comporte.fizicul e pe locul secund.in mare parte trebuie sa fie stilat si sa fie...saten/brunet cu ochii capruiwinkingsper ca te-am ajutathappy

| SecretLover10 explică:

Nu dennys1521...nu eu sunt + ca eu am 12 ani

| iLexii a răspuns:

Pai imi place foarte mult de un baiat cu parul negru, ochi caprui, corp frumos, ten curat, zambitor si imbrakat super :X:X

| anonymus a răspuns:

Acum doar no-i vrea un boc sau un columbeanu

| teodorika24 a răspuns:

Imi palc cei care is blonzi bruneti, cei cu ochi albastri sau negri sau verzi, sa arate woow uuuhuu sa se imbarce frumos si sa fie emo sa aiba aprul peste ochi XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei emo.

| StefiM a răspuns:

Paaai pentru mine nu conteaza gras sa nu fie in rest e ok poate sa nu aibe cine stie ce patratele deci merge si fara muschi

| Ella_5215 a răspuns:

Mie imi plac cei nalti, musculosi, cu ochii albastri, cu coafura stilata, imbracati bine. Asta prefer eu dar fiecare cu gusturile sale! pupiciiiiiii!

| AndreeaX_4916 a răspuns:

Ahh`...Imi plac baietii` sateni si cei bruneti cu ochii verzi sau albastrii`love struck. Sa fie inalti`...Bine facuti`! Sa se imbrace bine.love struck