| fatarea191 a întrebat:

Intrebare pentru fete.Ce inseamna pentru voi barbatul perfect.Adica care va atrage si nu vil puteti scoate din minte? Eu cand iubesc un baiat numi pot da seama de ce dar il iubesc si nu trece un minut sa nu ma gandesc la el. Voua ce va place sau ce vedeti la un barbat cand va indragostiti ca eu numi pot da seama de ce il iubesc.

Răspuns Câştigător
| IO.oanaa <3 a răspuns:

In ceea ce ma priveste cand ma indragostesc asa e, nici nu stiu de ce, dar iti dai seama din gesturi. Din felul cum te priveste, cum te tine, cum te strange in brate si cum simti ca te trec fiorii. Da, nu exista barbatul perfect, dar uneori ei sunt perfecti in ochii nostri.

5 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Perfect nu stiu cum intelege fiecare. La mine, inainte de a-mi incepe relatia cu iubitul meu l-am azut odata zimbind atit de larg si atit de frumos incit m-am indragostit de zimbetul lui. De doi ani jumate nu mi-l pot scoate din cap si de fiecare data cind il vad zimbind, ma indragostesc si mai mult. In asta se rezuma perfectiunea mea, in lucruri ce ma fac sa ma indragostesc iar si iar happy

| Lifestealer1 a răspuns:

Eu,nu cred ca ma uit neaparat dupa ceva anume.Mai degraba sunt atenta la caracter, la mentalitate si la personalitate.

| rusel a răspuns:

Perfect nu cred ca va exista acum...
in viitor poate
dar unu care te iubeste cu adevarat sa stii ca te respecta asa cum esti, te iubeste din toata inima lui iti arata ca te iubeste cu fapte, nu egoiste ci fapte bune, ajutor intelegator, loial
plus de asta el va avea grija de tine ma refer la un barbat nu la baiat... dupa fapte sa stii ca persoana se cunoaste daca e buna sau rea, perfecta nu exista acum!

| sixteen16 a răspuns:

Fiecare fata are un anumit tipar in ceea ce priveste un baiat. La mine conteaza foarte mult aspectul. Genul de barbat perfect pentru mine: chel (adica ras in cap, nu chelit de boala sau varsta prea inaintatalaughing ), mai inalt ca mine, puternic si dur.

| didulici a răspuns:

Momentan iubesc baiatul care: este nebunia mea dar si sprijinul din fiecare zi,ma face sa te simti invincibila cand sunt cu el, care imi spune mereu ce insemn pentru el si cat de norocos e sa ma aiba, Carecma protejeaza de tot ce este rau si ar muta muntii pentru mine, Care vrea sa ma arate lumii chiar daca nu sunt aranjata, Care sta cu mine imbratisat pentru a simti mirosul pielii mele... si as putea continua asa ore in sir pe viitor nu stiu care ar fi barbatul ideal :*