| Jordan2000 a întrebat:

Întrebare pentru fete: Ce înseamnă sexul pentru voi? Cât de mult vă place să faceți sex? Este adevărat faptul că, uneori, autosatisfacerea cu jucării erotice gen vibrator sau dildo etc. vă creează plăcere mai mare decât actul sexual normal, consumat alături de un bărbat?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai un barbat adevarat care are un organ cosiderabil de mare si are mai detine si tehnica buna de satisfacere sexuala, jucariile sexuale sunt de nebagat in seama.
Dar daca ai langa tine un barbat cu 12 cm de cuc, care se scapa pe el dupa 3 minute de sex, evident ca jucariile erotice sunt preferate.
Asadar, doar in lipsa unui barbat adevarat, capabil sa satisfaca, se prefera jucariile.