| snAke3 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Ce v-a place cel mai mult la un baiat?

Răspuns Câştigător
| justHISgirl a răspuns:

1.destept(in sens descurcaret, istet)
2.brutal(putin periculos)
3.sincer,fidel
4.bun simt al umorului
5.curajos

12 răspunsuri:
| PisSsy a răspuns:

Sa fie foarte simtit, sa fie curat, aranjat, sa aiba simtul umorului, sa aiba grija de noi dar nici exagerat sa fie sentimental :-D, sa fie deschis, si sa nu minta :-D

| raluca0306 a răspuns:

Sa fiu sincera, conteaza mult si cum arata si nu e tocmai bine. Cred ca personalitatea e mult mai importanta.

| Felys a răspuns:

Nu stiu de ce dar primul lucru care imi sare in ochi indiferent ca e barbat sau femeie este dantura, cand vad pe cineva cu dantura perfecta, parca si restul este perfect, dar cand deschide cate unul gura si apar numai goluri, sincer nici nu imi vine sa mai continui dialogul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Să fie curat,îngrijit,cu bun simţ, să ştie să vorbească, să se comporte frumos, să fie de caracter, mă interesează mult caracterul.
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Istetimea, simtul umorului, educatia, aspectul trebuie sa fie ingrijit!

| facepalmlol a răspuns:

Te referi la fizic sau la partea morala?

Răspuns utilizator avertizat
| Fartie a răspuns:

Sunt baiat, dar presupun ca majoritatea fetelor prefera un baiat care stie sa scrie ( in acest context "va" se scrie fara cratima happy )

| snAke3 explică (pentru Fartie):

Mersi dar nu eu am corectat TPU o corectat cand am postat-o big grin

| foreveryou a răspuns:

In primul rand comportamentul, fata si
corpul

| Smile3 a răspuns:

Atitudinea si personalitatea, sunt cele mai importante!
Dar daca e sa o luam fizic, la ce m uit prima data, este capul: parul, buzele, ochii si altceva, daca are patratele laughing!

| Ladyℂลtลli a răspuns:

Un chip simpatic, un corp placut, simtul umorului si sinceritatea, caracterul