| Đϋffγ a întrebat:

Intrebare pentru fete : Ce va atrage cel mai mult la un baiat?

Răspuns Câştigător
| TheNicool a răspuns:

Pe mine cel mai mult ma atrage la un baiat privirea si modul in care vorbeste(nu ma refer la vrajeala ce o au in ei adica ce faci papuse..si din astea) si are in caracter acceptabil mai pe romaneste sa fie civilizat.Aspectul conteaza si el dar mai putin...degaba e frumos dacae prost si needucat... dar acum nici sa arat in ultimul hal.

23 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să știe să vorbească!
Pa, pa.

| RXN a răspuns:

Fizic? Chipul,in special buzele, dintii si parul.
Moral? Inteligenta, capacitate de exprimare si simtul umorului.

| Christtine a răspuns:

Felul in care ma priveste, felul in care zambeste...

apoi, personalitatea[in primul rand], felul de a se integra si comportamentul luihappy

| anaaa13 a răspuns:

Personalitatea big grin

| ecristinamc a răspuns:

Privireasmug[primul' lucru la care ma uit e felul in care ma priveste]
Zambetullove struck[mai ales daca are si gropite e perfect]
Felul cum arata si cum vorbeste[imi place la un baiat sa stie sa se comporte cu o fata, sa o faca sa se simta perfect in compania lui]

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Sufletul:X.

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Caracterullove struck.

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Sincer, ma atrage urmatoarele :
1.Comportamentul
2.Sinceritatea
3.Respectul
4.Adevarul
5.Felul lui de-a fi

Restul ar fi banale dar se pun si astea
Ochi
Corpul
Buzele
Parul
Etc. chatterbox

| looolliika a răspuns:

Pai mai intai aspectul love struck dupa. comportametu'si dupa restul laughing

| fyfy3 a răspuns:

Personalitate,aspectul,inteligenta

| Cuuukii a răspuns:

Paii inainte ieseam cu baieti blonzi cu ochi albastrii,dar nu s-a ales nimic intre noi laughing.
Acum iubesc un baiat cu parul castaniu si ochi verzi si buzele ala offfffff:X ce m-as infructa din ele acum! Si gropitele alea uhuuu love struck.
Adooor faptul ca se poarta natural si vorbeste sincer(bine,oarecum sincer, am avut si unele probleme.)
Sunt multe de spus
ideea de baza este ca prima impresie conteaza mereu, dar nu intotdeauna este cea reala.

| hanibani a răspuns:

Daca are ochii verzi atunci ochii :X:X:X
daca nu ...pai.fundu
(ahhh, nici pachetelele nu-s de lepadat big grin )

| Morenna10 a răspuns:

Felul cum gandeste, modul in care se uita la mine, si ochisorii:X

| Ralluca25 a răspuns:

Sinceritatea.

| Tenisi a răspuns:

Pai...personalitatea, aspectul, sinceritatea, felul de a fi...

| XoXo_8074 a răspuns:

Aspectul:X felul cum se comporta cu mine... felul in care este interesat de mine.prima impresie facuta...

mai multeoh go on

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Amabil
frumos
talentat
inteligent
... nu prea exista dar ma rog.

| infires a răspuns:

Multe,dar sa zicem zambetul...:X

| Addaa1998 a răspuns:

In primul rand sa fie destept,dragut, politicos, educat, nu unul ca altii si sa fie cuminte, la locul lui!

| omik a răspuns:

:X multeeeeeee

| Kelahhh a răspuns:

Paru si fata:X:X

| madütssü10 a răspuns:

Ochii; X (pff daca sunt albastrii sau verzi e perfectsmug)! ..patratselele,adica na..sa nu iti fie rusine cand mergi cu el undvsmugsmugbig grin ..sa fie binee ingrijit si sa aiba un look trendyhappy. dar nu in ultimul rand caracteruul; x ..degeaba te alinta si te linguseste pana obtzine cv si apoi nu te mai baga in seama:< -felul cum vb k tine conteaza cell mai muult deoarece te face sa il placi din ce in ce mai muult si sa nu tii cont atat de multt de felul in care arataa`big grinhappy

| Misheli a răspuns:

Cum se compoata:
sinceritatea, comportamentul, adevarul