| unicul a întrebat:

Intrebare pentru fete:ce va plac la baieti?

13 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Mie î mi plac fetele

Răspuns utilizator avertizat
| LiveYourLife a răspuns:

Cei care stiu cum sa se comporta cu o fatawinking

| CandyES a răspuns:

Unul mai tupeist love struck, adica nici chiar sa intreaca masura dar sa am ce vorbii cu el, sa fie deschis, afectuos...cer multe calitaii dar stiu sigur ca nimeni nu le poate gasi la un baiat pe toatewinking... toti suntem imperfectii chiar si noi fetelehappy

| BeHappyForMe a răspuns:

Fizic ochi verzi si comportament sa fie sincer, fidel, amuzant.

| Babushka a răspuns:

Romana care este...
sa aiba simtul umorului
sa fie ingrijit, igiena personala
sa se imbrace cu stil
sa ma respecte thinking

| Alexandra2345 a răspuns:

Buna! mie de exemplu imi place baiat care...sa fie amabil cu mine sa stie sa ma stimeze, sa ma iubeasca, sa pretuiasca ceea ce fac pentru el.aspectul fizic>>frumushel, brunet,nant, ochii caprui,sa stie cum sa se compoarte cu o dommnishoara,sa fie atras de alte fete, dar totusi pe mine ca sa ma iubeasca si sa fie de incredere, mai putine promisiuni si nici cu vorba dar mai multe fapte! asta e...

| Fetitza_9736 a răspuns:

Inteligenta, umorul.

| andreeakenthigh a răspuns:

Sa fie bun, frumos, sa aiba atitudine. smug si da, sa stie si sa scrie laughinglaughing

| Maddieeee a răspuns:

Sa fie inteligent, dragut, sa stie sa se comporte cu o fata, amuzant, sa aiba un corp cat de cat bine lucrat, sa stie sa se imbrace.love strucklove struck

| Anca1503 a răspuns:

Simtul umoruluiwinking / fizicul... insa stiicum e. degeaba arata bine daca n-ai ce vorbi cu el, daca nu are nimic in cap.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare fata.Mie personal imi plac baietii cu simtul umorului, putin "smecheri" si populari, sportivi ( sa stie sa joace bine fotbal) sa aiba un corp cat de cat bine lucrat, sa stie sa se imbrace, sa se dea la mai multe fete dar sa stiu ca pe mine ma iubeste love struck

| libra_2884 a răspuns:

Să știe să scrie.