| stelistu:X a întrebat:

Intrebare pentru fete cum a fost prima data cand ati facut dragoste ma refer unde si ce va pregatit iubitu iar pentru care nu au facut-o inca cum ati vreasa fie?
Si pentru baieti ii valabil ce ati facut pentru prietena voastra

4 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Hehe...am sarutat'o peste tot, era virgina si pana am apucat eu sa'mi fac "treaba" se terminase deja de 2 ori(si e fata, deci se presupune ca se termina greu). P. S. Sa nu imi vina careva cu vreo prostie cum ca fetele nu se termina, ca e prostwinking

| cossmy a răspuns:

Inseamna ca n'ai ajuns niciodata pana in acel pct...pacat d tinewinking

| anonim_9938 a răspuns:

Cossmy laughing
eu nu ma termintongue

| raducu a răspuns:

Ce am facut pentru prietena mea?laughing i'am dat ce a "dorit" smug