| cata_3352 a întrebat:

Intrebare pentru fete! Cum arata baiatul ideal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu suflet bun si sa'mi ofere multe florrilove struck nu conteaza frumusetea... ca e trecatoarehappy

26 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Nu exista asa ceva laughing
Barbatul ideal e doar in mintea noastra big grin Pentru mine trebuie sa fie sincer, respectuos si cu bun simt big grin

| lyrics a răspuns:

Mmm
pai stii.
eu ma gandeam la un baiat cu totul diferit de iubitul meu actual.
dar p prietenul meu il iubesc f mult, chiar daca nu e tipul de baiat p care il visam.
asa ca...
nu primim intotdeauna ce dorimtongue

| shtephie a răspuns:

Nu cred ca exista baiatul ideallaughing
Pt mine baiatul ideal este sa fie : inteligent, sincer, educat, inalt si sa ma iubeasca laughing
Cam multe cer, nu?happy

| OanaG a răspuns:

Inaltut, frumos, destept si cu bani!

Sa fie intelegator, sociabil, galant love struck

| Sapphire a răspuns:

Inalt, bine facut(nu cu muschi), brunet sau blond nu conteaza, ochii verzi sau albastrii, tenul deschis la culoare laughing, sa stie sa poarte o conversatie, sa aiba simtul umorului, sa nu aiba fite de cartier, sa fie dulce, sa stie sa se imbrace cu stil(nu neaparat cu haine de firma), sa fie respectuos, si putin timid sa zicem dar si indraznet uneori, sa nu injure, sa nu bea mult, sa am mereu ce discuta cu el, sa fie un tip deschis, sincer, sociabil, sa aiba o limita pentru toate, sa stie sa se distreze... thinking

| Silviu591 a răspuns:

Pun la pariu ca o sa va luati exact cu opusul laughing

| StropiDeDor a răspuns:

Model ideal pentru mine:inalt, bine facut(nici prea, prea, nici foarte, foarte), par blond-saten deschis, ochi albastri, verzi; linsitit, atent, putin timid.

dar iubitul meu e idealul pentru mine, chiar daca nu se incadreaza in tipare:inalt, brunet, ochi negri, plin de viata, cam indraznet si fotbalist(fotbalistii au picioare sexysmug)

| marla a răspuns:

Ce mai conteaza? oricum nu exista asa ceva.

defectele fac persoana mai enigmatica big grin prin defecte si se deosebeste lumea.

>apropo baiat la infatisare ideal, pot sa zic ca stiu., dar la caracter. lumea interioara, fel de a fi. nu, nu stiu > de fapt nici nu vreau sa cunosc, ar fi prea plicsititor, ai sti toata vremea la ce sa te astepti de la el. n-ar fi prezenta intriga. >> deci nu vreau un ideal big grin

| traficanta a răspuns:

Sexy si sincer!big grin

| AlndChocolate a răspuns:

Barbatul ideal e :
frumos
bun la suflet
inalt
dragut
comunicativ
distractiv
interesant
iubitor
petrecaret
si mai multe...
fetele au dorintele lor big grin

| alina_iulia a răspuns:

Daca ar exista asa ceva probabil am trai in evul mediu fiecare are defecte
pentru mine nu conteaza cu arata impotanta pentru mine este gandire de care da dovada si puritatea sentimentelor lui fata de minepoate suna stupid dar asta simt euwinking

| divinuu a răspuns:

Frumos, inalt, inteligent, finut, cu bani!

Perfectiunea intruchipatalaughing

| pitikaaa a răspuns:

Idealul meu in viata e baiatul cu mustatalaughingglumesc
pai...
cu ochi caprui
nu foarte inalt da nici foarte scundtongue
amuzant
petreacret
vorbaret
pentru mine de obicei nu conteaza frumusetea lui ci...caracterul:X:X:X

| Roxii a răspuns:

Pai. inalt, par saten deschis ochi albastri sau verzi, etc.

| Bianca18 a răspuns:

Fizic nu conteaza. happy Acum pot spune o gramada de tampenii de genul : sa aiba ochii verzi, bla bla, si peste ceva timp ma vezi cu un baiat care are ochi capruilaughing Pentru mine conteaza enorm inteligenta si inimahappy Si sa fie un tip dragut, nu am nevoie de unul superb. Si bineinteles, sa aiba o situatie financiara normala. Cu astea, orice baiat ma poate cuceri.

| pisicutza_7425 a răspuns:

Pai la fizic ..nu prea conteaza, dar eu un singur lucru vreau ..sa ma iubeasca cu adevarat

| Helene a răspuns:

Barbatu' idealthinking
-blond cu ochi caprui
-de inaltimea mea
-suplulaughing sa nu fie gras da' nici sa il bata vantu'
-prezentabil
-generos
-timid
-celebrulaughing
-sa ofere flori
-sa sarute binelaughing

| myke a răspuns:

Frate o fata daca sti cum sa te comporti cu ea si sa te dai bine pe langa s ava atasati incet unu de celalalalt va merge relatr\ia asa ca nu exista baiatul ideal doar ca unele fete isi aleg iubitii dupa unele criteriiwinking

| letitblue a răspuns:

laughing inalt, sa nu fie foarte sclepti, par cret nu foarte scurt, ochi verzi sau caprui, sa aiba un zambet care sa te dea pe spate, sa aiba un vocabular frumos, sa nu ii sune din gura numa " ai de p*l mea, f*i m***i m***i, p***e, " sa nu fie plictisitor si sec, sa ii placa sporturile extreme la fel ca si mine, si sa le si practice, si sa nu aiba obiceiul de a pune intrebari seci si stupide, sa nu aiba faimoasa boala "mister gelos", sa inteleaga faptul "cand ies cu prietenele, o sa fim doar eu si ele, fara telefoane si chestii de genu" big grin. Si as putea spune mai multe dar ma opresc aici happy

| doina93 a răspuns:

Hmm...pentru mine personal nu este un model de baiat ideal.Am fost indragostita si de un baiat blond cu ochi albastri, dar si de unul brunet cu ochi caprui big grin.
In general imi plac baietii sinceri, intelegatori, glumeti, inalti si plini de viata.
Pentru mine personal nu are mare importanta exteriorul lui, poate fi si cel mai frumos baiat din lume, dar odata ce il cunosc mai bine si descoper ca ii place sa-si bata joc de ceilalti, sau se considera mai superior. din baiat frumos (pentru mine ) se transforma in unul foarte neplacut.
pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...inalt, slabut, istet, sincer, ochii caprui, brunet, sa nu fie alb ca branza, sa fie sincer romantic, sa miroasa a parfum, sa nu injure, sa nu se dea mare, si sa ma iubeasca f. f. f mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca aspect ceva gen Jensen Ackleslaughinglaughing sa aiba cate putin din fiecarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand dragut, inalt, brunet, ochi caprui, tenul masliniu, bine facut, sa fie bun la suflet si atent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul perfect...hmm...ochii albastri fooarte evidenti, par saten deschis cu suvite blonde laughing, sa se imbrace in stilul meu, fara figuri sau gesturi, sa stie sa iubeasca, sa respecte fetele sau persoana iubita, putn timid dar in acelasi timp cu un tupeu jegos rar vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca o fata dorteste flori s-au sa fie bun fetele de azi sunt cele mai rele!

| klauddya a răspuns:

Pai fizic gen cristiano ronaldo, sa fie bogat, sociabil, comunicativ, pedant, cu simtul umorului si sa-mi faca cadouri