| WeAreLegion a întrebat:

Intrebare pentru fete, cum arata baiatul ideal?

14 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Înalt,brunet,cu ochii albaştrii.

| AnaBejenaru a răspuns:

Baiatul perfect este cel care ofera iubire si respect persoanei de langa el.Nu conteaza foarte mult aspectul, desii toate fetele viseaza la un Fat-Frumoshappy. Cand te indragostesti, nu iti mai pasa de asta.

| Roza21 a răspuns:

Inalt, bine facut(nu neaparat perfect da oricum nu gras), inteligent, simtul umorului cineva spontan cu care sa nu ma plictisescwinking

| NnDWtf a răspuns:

Probabil fara ochi, sa nu se uite dupa altele si sa se uite la fete care pun intrebari de genul.

| Alllllexandra a răspuns:

Ca iubi:d

Răspuns utilizator avertizat
| Lorena7712 a răspuns:

Important e sa stie sa se comporte cu o fata. Poate sa fie cel mai dragut baiat... Daca nu stie sa se comporte cu o fata, degeababatting eyelashes

| AnneMarie78 a răspuns:

Cum se comporta conteaza enorm.Sa vorbeasca ca doi buni prietenii sa ii respecte intimitatea adica sa mai iasa si cu fetele.Sa o iubeasca.

| anamimanonim a răspuns:

Pai, baiatul ideal este un baiat destept, frumos, cu simtul umorului, un baiat care chiar te iubeste si nu vrea o relatie bazata pe interes (asa cum sunt multi din ziua de azi care vor doar ***).

| Cristal11 a răspuns:

Important la un baiat (parerea mea) este sa ma iubeasca asa cum sunt.

Si, sa aiba parul valvoi... tongue

| crash15 a răspuns:

Grijuliu, cu simtul umorulu, asta la caracter. Ideal pentru mine ar fi inalt, subtirel si cu ochii verzi, dar niciodata nu stii ce te asteapta.winking

| SverinMihaela2012 a răspuns:

Baiatul ideal este acela pe care il iubesti, este acela la care te gindesti in fiecare seara inainte de a adormi, si in fiecare dimineata cind te trezesti.Baiatul ideal este acela pe care il iubesti, este acela care zimbind iti provoaca o mie si unu de sentimente, este acela alaturi de care ai fluturasi in stomac si inima iti cinta.Baiatul ideal este acela caruia i-ai daruit inima, si iti doresti sa-ti fie mereu alaturi, neprivind la toate defectele lui tu il iubesti si el este ideal.Si ar fi de dorit si el sa te iubeasca, dar uneori se intimpla ca pentru acest baiat ideal al tau, tu nu esti fata ideala al lui.sad

| anastasia9 a răspuns:

Perfect nu cred ca va exista vreodata, dar barbatu pe care l-as vedea eu ideal ar fi, sa nu ma minta sa ma respecte sa nu ma insele

| Nomoredream a răspuns:

E deștept, știe să gătească, iubește pisicile, are ochi albaștri și e brunetbig grin