| AtlantisMe a întrebat:

Intrebare pentru fete. Cum preferati sa fie baiatul viselor voastre? Vum vreti sa fiti cucerite?

3 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

sall. baiatul viselor mele? mhhh...cred ca fiecare fata viseaza la un anumit baiat si asta e frumos.sa visam desi uneori visele raman doar vise sau poate devin realitate. Pt mine nu prea exista "acel baiat" la care sa visez pentru ca daca cineva vrea sa ma cucereasca trebuie sa o faca asa cum o stie el mai bine... nu e nevoie sa ma impresioneze cu ceva anume pentru ca ma poate impresiona doar el exact asa cum este, natural, cu bune si rele. nu am spus niciodata ca baiatul potrivit mie trebuie sa fie asa. sau asa. etc. el doar trebuie sa fie si totul va veni de la sine! important e sa existe acel ceva intre noi doi ( acel ceva "magic" minunat, ne-mai-intalnit) iar dupa nimic nu mai conteaza. happy

| ing3rd3mon4u a răspuns:

Sa aiba acelasi gusturi asemanatoare cu mine.sa ma inteleaga, sa ma respecte.Sa ma iubeasca.Etc.
Ca sa ma cucereasca trebuie sa fie cum este el...sa nu se prefaca.