| claudiu123 a întrebat:

Intrebare pentru fete cum vreti sa fie (sa se poarte) iubitul vostru cu voi?

Răspuns Câştigător
| deia_9483 a răspuns:

Asa cum este al meu :X
Romantic, pasional, iubitor, iertator, care ma surprinde mereu cu cate un gest, care imi zice te iubesc de 20 de ori la fel, care ma suna sa isi ceara scuze... este divin sper ca orice fata sa aiba un baiat care sa o merite si sa nu isi bata joc de ea love struck

8 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

In asa fel incat ori ce fapta a lui sa ma recucereasca mereu. Sa ma simt eu in preajma lui, sa nu fiu nevoita sa par alt cineva.

| bOse a răspuns:

Iertator nu, cel putin din parerea mea, corect este cum a zis DEIA, in-afara de partea cu iertator.

| Aimee_7045 a răspuns:

Asa cum meritamtongue
tandru...afectuos.dragutz...finutz
sa ne asculte
sa ne vorbeasca deschis
sa ne inteleaga
si mai presus de orice
sa ne accepte asa cum suntem...NU SA INCERCE SA NE SCHIMBEangry
transformandu-ne in marionetele voastre.

| claudiu123 explică:

Multumesc pentru raspunsuri unele sunt bune altele nu dar nu cont va multumesc big grin:* eu m-am despartzit de o cur*a care mi-a dat papucii pentru un prieten de'al meo ala ma pis p ochii lui ca toti zic ca ma bate sa ma pun odata p el... funda deia

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Pai in primul rand sa ma respecte, sa ma accepte asa cum sunt, sa stie sa imi acorde libertatea de care am nevoie, dar sa stie de asemenea cad sa ma protejeze si sa fie afectuos Sa fie open-mind si sa im arate mereu ca ma iubeste!

| Markus_4003 a răspuns:

OoMiraOo da tie tiar placea sa fii sub papuc?

| Diiux a răspuns:

Hmm.in primul rand tandru, sa fie romantic, sa il pot tine sub papuc si sa aiba caracter

| Rue a răspuns:

Presupun ca esti baiat laughing, dupa nume.
In cazul meu e mai greu... eu sunt mai pretentioasa.
As vrea sa imi fie mai mult ca un frate mai mare, ca un prieten foarte bun. Sa fie amuzant, sa ne distram mereu si sa fie jucaus. Sa nu se gandeasca doar la cum sa si-o frece si sa aiba grija de mine, sa ii pese de mine. Nu trebuie neaparat sa imi spuna ca ma iubeste, trebuie sa o dovedeasca. Si mai ales as vrea sa ma iubeasca neconditionat, pentru ce sunt, nu pentru ce am. Si de asemenea sa fie fidel tongue... In rest, nu stiu.As vrea sa fie sincer, sa imi spuna ce gandeste si sa ma contrazica daca are un alt punct de vedere. Sa fie mai inteligen, in sensul in care sa nu se lase pacalit de superficialitatea vietii. Poate sa fie un artist, un filozof care sa ma satisfaca mintal big grin. Deci, sa fim mai mult ca fratii/prietenii... nu ma intereseaza sa fie romantic sau sa ma inece in mesaje de dragoste. Doamne, cred ca as vomita I don't want to see.