| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Daca un baiat se comporta frumos cu voi, va vorbeste frumos, va mai face si cate un compliment din cand in cand, credeti ca se da la voi sau o face pentru ca asa este el?

Răspuns Câştigător
| VasileCacanei a răspuns:

Aia cuminti =zona prieteni, badboys =buni ca iubit

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tot ce facem ca barbati facem in scop de reproducere a genelor, poate ca constient spunem ca nu dar subconstient biologia noastra vrea sa facem sex asa ca facem orice pentru asta

| Freya1 a răspuns:

Daca te comporti frumos cu mine te apreciezi ca esti bine educat, daca imi vorbesti frumos la fel iar daca imi faci si complimente e clar ca iti sunt simpatica dar nu neaparat ca vrei sa ma combini.
Depinde cat de des imi faci complimente si despre ce vorbesti cu mine

| GoldenZenith a răspuns:

Adevărul este că bărbații fac complimente și se comporta frumos pentru că sunt galanți, nu pentru că au vreun interes față de tipa/tipele carora li se adresează. straight face

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Aha...
De asta inloc de numele ei pune,, frumoasa, printesa, pisicuta, dragostea, iubirea " (chiar si cand vorbesc pentru prima data).

II ZICE O GROAZA DE CACATURI, chiar daca nu sunt adevarate.,, Ce frumoasa esti". O vorba care un singur baiat, o zice la mai multe fete chiar daca la jumatate dintre ele nu li se potriveste. happy

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Esti comica

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Știu :p

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nemessys):

Aia sunt cei mai scârboși care folosesc apelativele alea. Îh.

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Altele mai au putin si devin cascade la chestii de genu' happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de ce anume imi spune.Si ce fel de complimente imi face.

| Negru_Rebeca_2002 a răspuns:

Cred că se dă la mine, pentru că imi face complimente. Dacă vorbeste frumos si educat inseamnă ca nu imcearcă sa mă combine, dar in ziua de azi nu mai găsim băieti așa respectuoși, ci numai care vor combinatii, si da, așa sunt ei.

| Nemessys a răspuns (pentru Negru_Rebeca_2002):

Esti tu asa sigura?,, nu mai găsim băieti așa respectuoși, ci numai care vor combinatii, si da, așa sunt ei"

| Nemessys a răspuns (pentru VasileCacanei):

Direct funda, nici nu mai stau pe ganduri.

| RAY a răspuns (pentru Nemessys):

Multumesc man, pai cam asta e realitatea, badboys mereu au iubite aia cuminti pe uscat in zona prieteniei, cand sunt uzate rau de tot pe la 30 de ani baga si prostavani in seama cu care se compromit din interes atat

| Drimmero a răspuns (pentru VasileCacanei):

Daca stii cum sa te impui din prima, sa te faci placut, fara sa fii cuminte sau badboy, crede-ma ca esti mult mai apreciat, incearca doar sa nu te incadrezi in tiparul ala, sa fii undeva la o clasa de mijloc, pentru ca exista si tiparul ala de barbat!

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

Chiar daca stiu asta, eu tot ma mir de ce vad analfabeti ca au iubite ^_^. Oare cand o sa incetez? Mai ales daca as incepe sa vorbesc cu una, nu i s-ar parea nimic,, wow" ca sunt mai inteligent + ca asta ar fi motivul sa ma evite. laughing

30 de ani? Mhm. cam atunci se maturizeaza si ele si o sa vada badboys, sunt buni doar de relatii temporale si de forma o relatie serioasa si mai tarziu o familie. happy

| RAY a răspuns (pentru Nemessys):

Nu putem generaliza sunt tot felul de cazuri man, in orice caz un barbat frumos ori ca e bad ori ca e cuminte va avea iubita

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Degeaba daca nu e atractie fizica, in fine sa nu dramatizam se poate trai si fara a avea o iubita

| VasileCacanei a răspuns (pentru Negru_Rebeca_2002):

Aia cuminti =zona prieteni, badboys =buni ca iubit

| VasileCacanei a răspuns:

Parerea lui RAY este personala, voi ati ajuns sa aveti impresia ca daca un baiat va vorbeste frumos flirteaza cu voi, asta pentru ca majoritatea sunt disperati dupa sex samd. Inainte sa vii aici sa intrebi lucrul asta, analizeaza-l, vezi de cate ori se comporta bine cu tine si de cate ori se comporta urat ( daca o face ). ai grija