| Andreiu68 a întrebat:

Intrebare pentru fete! Daca v-ar raspunde un baiat de care va place si vreti sa fiti impreuna ca nu a avut niciodata o iubita si nu stie sa sarute, voi ce a-ti face sau ce credeti despre acest baiat? (Avand 18ani baiatul)

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta ma jur ca de nu te voi cauta si te voi face sa iti revina mintea la cap, la 18 ani cand trebuie sa faci cat mai multe fete POŞTA ROMÂNĂ tu te comporti mai rau ca babeele la telenovele

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Astea se fac numaiin cadrul casatoriei cu sotia ta, nu asa cu oricare, esti tu casatorit? nu, atunci nu te grăbii, ce daca nu stii sa saruti, asta e problema ta? Ai servici? Ai casă? Ai bani? O femeie asta caută, nu sex toată ziua, sexul trece, si după aia vin adevaratele probleme copil, ea daca nu are servici si nici tu, din ce trăiti? La astea sa te gîndesti serios la vârsta ta, nu la faptul ca nu ai avut iubită, ai 18 ani nu 100, mai ai tot timpul din lume sa ai iubita, dar mai întîi ai o situatie? Asta am fii interesati toti si toate sa aflăm, ai sau nu.

| Iridescent a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cristiiiiiiiiiiii,ba cristiiiiii! Vezi ca nu prea esti la subiect, ma uit la raspunsurile tale si vad ca o dai in fantasme.

| BeardedSamurai a răspuns:

Foarte infantila intrebarea.

| ionnelaay a răspuns:

Pai ..nu stiu dar inseamna ca sunt norocoasă va fi al meu de la inceput. NU MA VA UITA TOATA VIATA.