| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete. DAR SA STITI CA NU SUNT NICI UNA NICI ALTA DECI.

1. Un baiat cu aspect fizic care este curvar, tupeist, nesimtit, si fara scoala.

2. Un baiat solid ( NICI GRAS NICI SLAB) care este sincer, timid si e inteligent.

Argumentati

Răspuns Câştigător
| bebeusha123 a răspuns:

Eu as alege 2:aspectul fizic conteaza mai putin.frumusetea e trecatoare.sufletul ramane indiferent de varsta.

| PolishJew a răspuns (pentru bebeusha123):

True story.

| foreveryou a răspuns (pentru bebeusha123):

!

| PolishJew a răspuns (pentru foreveryou):

Pff. pacat ca nu mai pot da o funda sad

| foreveryou a răspuns (pentru PolishJew):

Ehh smug rolling on the floor)), nu mi-am mai spus parerea fiindca suna la fel ca cea de la funditabatting eyelashes si d-aia am pus ''!''

| PolishJew a răspuns (pentru foreveryou):

Pai d'aia am spus rolling on the floor

20 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

2. Aspectul fizic foarte placut paleste in fata unor calitati precum sinceritatea si inteligenta. Cel putin in cazul meu.

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
In niciun caz prima varianta. Nu suport badaranii, tupeistii, nesimtitii. Depinde mult de situatie dar cred ca a doua varianta. Imi place ca un baiat sa fie sincer cu mine.

| Tasya05 a răspuns:

Trebuie sa recunoastem acum, toate fetele sunt 'atrase' de un baiat cu un aspect fizic frumos. Cu toate astea, calitatii precum sinceritatea, inteligenta sunt fooooarte importante. Eu una, nu suport baietii timizi.happy

| Azµre a răspuns:

2! All the way!

| blueheart a răspuns:

2. Pentru ca urasc minciuna, aroganta si tupeul.

| Sadop a răspuns:

Dacă aş si fata, garantat 2 pentru o relaţie de durată si normală.
Pentru o aventură, aş alege 1, şi nici atunci.
Dar nu alegem noi de cine ne îndragostim, deci...
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| Liliana1981 a răspuns:

Ok. Ce iti atrage prima data atentia la o persoana? Aspectul fizic, asta-i clar. Dar daca dupa aceea observ ca nu stie sa lege doua fraze, e tupeist si nesimtit il las naibii de aspect fizic. Deci in final as alege al doilea baiat. Prefer sa am cu cine vorbi si o relatie linistita. Dar asta e numai parerea mea.

| buburuza2007 a răspuns:

Aleg 2, pun mare pret pe sinceritate, restul se poate dobandi in timp

| Sanziana00 a răspuns:

Recunosc ca as fi tentata sa aleg prima varianta, deoarece mie imi plac baietii tupeisti (nu mitocani). Insa, daca este nesimtit si fara scoala, degeaba e frumos.

| Misteriosulboschet a răspuns:

Varianta 2. Fara argument.

| hellokitty69 a răspuns:

Nu stiu cum fac dar cei aroganti mereu le atrag pe fete..pentru ca na, ceva greu de obtinut e mai satisfacator in final.Dar daca ajungi sa-l cunosti mai bine s-ar putea sa descoperi ca e de fapt amuzant, sensibilthinking

| Nefilm a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin solid - nu cred ca poate fi lichid laughing) sorry da asta mi-a venit prima data in minte... Poi daca ar fi sa aleg, as alege a doua varianta pentru ca daca mai pui ca are ochi albastri spre verzi si par sore blond sau castaniu faci descrierea baiatului perfect din punctul meu de vedere laughing) sper ca am fost de ajutor, data viitoare fi mai explicit :*

| PolishJew a răspuns (pentru Nefilm):

Ce iti place tie am eu big grin

| rucsiiixPikachu a răspuns:

Aleg 2. De ce? pentru ca oameni sinceri..au inceput sa dispara...si cand gasesti o persoana sincera..nimic nu mai conteazapuppy dog eyes