| fffddffd a întrebat:

Întrebare pentru fete: Este adevărat că un penis mare/gros vă oferă senzații mult mai plăcute în timpul penetrării vaginale? De exemplu, eu am remarcat, la filmele pentru adulți din categoria amatori, că femeile care fac sex cu bărbați dotați gâfâie, icnesc, gem mai intens... Este clar că aceste sunete pe care ele le scot se datorează stării intense de excitare și că se simt foarte bine. Dar eu vreau ca voi să-mi confirmați: Vă place când sunteți penetrate adânc de un penis de peste 20 cm, în comparație cu unul de mărime medie și dacă vreți, puteți să descrieți și senzația pe care o aveți în momentul în care sunteți penetrate adânc de un penis foarte mare happy

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

E o întrebare tâmpită dar am să-ți răspund eu, chiar dacă nu sunt fată.
Contrar tuturor "textelor" vehiculate, dimensiunile penisului CONTEAZĂ. Dar nu la modul in care vezi tu în filmele porno.
Contează în primul rând grosimea, iar apoi daca e 18-19cm lungime e perfect. Mai lungă de atât poți să o ai cât vrei că nu te ajută în plus cu nimic.
La fel, dacă o ai cât vrei tu de lungă dar subțire NU te ajută.
Deci dacă ești dotat cum trebuie în dimensiuni, urmează partea a doua.
TREBUIE să știi să faci dragoste/sex.
Dacă partida ta de sex înseamnă să pompezi ca trolul nu știu câte zeci de minute fără nici o noimă, femeile nu vor da nici doi bani pe tine. Vei fi încadrat în categoria "maratoniști", adică cei care dau din cur fără să știe nici ei de ce... laughing
La fel, dacă îți folosești penisul ca ciobanul și dai cu el de parcă ai vrea să-ți omori femeia, nu vei provoca probabil decât durere în loc de plăcere și tot de doi lei ești.
Deci în primul rând trebuie să-ți cunoști destul de bine partenera, să știi ce-i place și cum îi place, să fi atent la cum reacționează și cum se manifestă ca să știi ce să faci în continuare.
E FOARTE important să nu ajungi în situația în care partenera se plictisește iar tu pompezi ca prostul.
E FOARTE important să-ți aduci partenera la orgasm iar apoi să termini și tu.
A face sex e o tehnică, o artă, iar dimensiunile penisului te ajută în mod direct să faci lucrul ăsta cât se poate de bine.

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Bravos!
Eu ca femeie cred ca nu puteam descrie mai bine!

9 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Daca tu iti imaginezi ca orgasmele din filmele porno sunt reale, atunci fie esti prea mic fie prea prost. Oricum intrebarea ar trebui mutata la categoria WTF pentru obsedati.

| alina2k18 a răspuns (pentru siriusblack98):

Boss, a specificat ca filmele amateurwinking

| Pool77 a răspuns (pentru alina2k18):

Adica daca nu sunt actor porno, nu pot sa gem fortat?

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns (pentru CPLM):

Nu urmaresc bosswinking.
Nu stiu exact cat de amatoare sau profesioniste suntwinking alea.

| alina2k18 a răspuns (pentru Pool77):

Tu poti si cu gem fortatwinking.
Mie imi place mai mult dulceata de visine, nu gemul. big grin
PS: VI SI NE...winking

| aumih16 a răspuns:

Nu neaparat! depinde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fata, dar de ce ai pune o astfel de întrebare? Crezi că te v-a ajuta într-un fel?

| EcceHomo a răspuns:

Eu gâfâi şi când urc scările.happy

| vodami92 a răspuns:

Adevarul este ca de multe ori conteaza ce ai in cap adica in creier! nu ce muschi sau tatuaje ai! sau ma rog cucul mare! dar daca asa inteleg unii treaba!

| DonGiani a răspuns:

Disperatule

| Mada1920 a răspuns:

Degeaba o ai de 20 de cm daca nu stii ce sa faci cu ea, iar ceea ce vezi tu in filme pentru adulti nu in totdeauna este real, dar unde nu-i cap, vai de picioare.

Răspuns utilizator avertizat