| KindKid17 a întrebat:

Intrebare pentru FETE!
Fetelor, cand voi placeti in baiat, cum va comportati? Il ignorati? Cel mai dezvoltat raspuns ia funda!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Reformuleaza intrebarea, ca nu face sens!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac in asa fel incat sa fie el cel care intra primul in discutie cu mine.Asta pentru ca asa e frumos, baiatul sa faca primul pas, nu ma obosesc eu ca fata sa iau initiativa.

| Ralukafay a răspuns:

Incerc sa il ignor,dar in acelasi timp ma rog in gand sa ma bage in seama. Daca vorbeste cu mine, vorbesc si eu cu el, ii zambesc, ma rusinez, fac glume cu si pe seama lui...

| FoundYouLover a răspuns:

Sincer? Asta depinde de starea mea de spirit, de experientele pe care le-am avut pana atunci cu baietii si mai ales de el, pentru ca mie daca-mi place de el nu o sa astept sa devina iubitul meu ca sa incerc sa il cunosc mai bine. O sa fac tot posibilul sa aflu cat mai multe despre el chiar dinainte de a fi iubita lui. Si, afland mai multe despre el, voi sti ce-i place si ce nu si voi tine cont de preferintele lui in incercarea mea de a-l seduce.

| flavy7 a răspuns:

Baiatul face primul pas cu o fata si vorbeste cu ea

| PisicutaMiauBAU a răspuns:

Pai eu cel putin il ignor...dar nu mereu de exemplu acu imi place de un băiat.iar în timpul scolii ma uitam la el si ma țigan sa se uite si el ...si cand se intampla ne jambeam reciproc.si atunci cand ii zambesti te simti bine. Succes☺