| dulcikata17 a întrebat:

Intrebare pentru fete: fetelor cum a fost cand ati facut prima data oral? Dupa cat timp de relatie? Cum a fost prima data, a venit de la sine sau altfel...ati avut unele retineri de ce-o sa zica iubitul vostru? Nu v-a fost rusine sa va coborati acolo jos?

10 răspunsuri:
| 90210 a răspuns:

La mine s-a intamplat dupa 4 luni de relatie. Noi am facut sex dupa 2 luni de relatie si eu fiins virgina eram in perioada in care voiam sa incerc de toate laughing Eu am vrut sa-i fac oral si el m-a ghidat pentru nu stiam absolut nimic.

N-am inghitit, nu inghit nici acum dupa un an jumate de relatie.

N-a fost nimic ciudat, iubitul meu a fost satisfacut si cam atat...Eu n-am avut retineri despre ce o spuna pentru ca stia ca n-am experienta in asa ceva.

| dulcikata17 explică (pentru 90210):

Fetelor eu am retineri deoarece mai exista si baieti care se lauda si ajungand din ureche in ureche poate sa se auda pana in liceul undes eu si sa fiu considerata o... plus ca el isi dorea ff mult ca eu sa fac pentru ca imi face mie..de la o vreme poate a inteles ca nu sunt de acord pentru ca nu mi-a mai cerut.dar as vrea sa-i fac o bucurie pentru ca de fiecare data el mie imi face preludiu..eu nu fac absolut nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Evolution a răspuns (pentru dulcikata17):

Eu nu inteleg o chestie la faza ca se lauda.
Bun sa zicem ca se lauda, el se poate lauda ca i-ai facut tu oral indiferent ca i-ai facut sau nu. Intelegi logica? Daca presupunem prin absurd ca e genul care vrea sa iti faca o reputatie nasoala, sa te umileasca sau lucruri de genul, el poate foarte usor sa inventeze minciuni, oricum are cineva o dovada in afara de el ce ati facut? a mai fost cineva cu voi in pat cand ati facut sex? laughing
Daca vrei sa ii faci oral, ii faci si gata. Indiferent ca ii faci sau nu oral, el oricum poate sa spuna ce vrea despre tine ca nu are dovada, si daca spune vreo minciuna, tu ce poti sa ii faci mai mult decat sa negi? Si sa zicem ca spune un adevar, poti nega la fel de usor. Mai stie cineva ce ati facut voi?
Chestiile astea ar trebui sa vina natural, nu sa te ingrijorezi la 1000 de scenarii. Incerci, iti place continui, nu aia e. Mare smecherie... Legat de reputatie sau chestii de genul, sper ca ai inteles ideea, asta sa fie ultima problema... indiferent ca spune un adevar sau o minciuna, tu poti nega indiferent care e adevarul.
P.S: Daca pentru asta te ingrijorezi si umplii TPU-ul de intrebari de genu, nu vreau sa stiu cum o sa faci la bac cand vei fi stresata. (nu o lua in nume de rau, dar prea te ingrijorezi pentru orice).
Succes!

| noink a răspuns:

Buna! Eu si prietenul meu suntem "soul mates" si deja avem 3 ani impreuna. Prima data cand am facut eu lui oral a fost foarte misto. S-a intamplat destul de tarziu, dupa vreun an de relatie, aveam pe atunci 17 ani. Ne intelegeam perfect si am putut comunica foarte, foarte bine. Mi-a spus el tot ce trebuie sa fac, mi-a aratat unde/cum se simte mai bine, mi-a spus unde sa imi tin mainile si ce sa fac cu ele, si mi-a zis ca ritmul il va tine el, spunandu-mi cand sa fac mai tare sau mai incet. Clar cel mai bine se simte (in cazul lui) varianta cu o palma inconjurand penisul si gura in prelungirea ei, formand un fel de tub. El m-a anuntat cu 5 secunde inainte ca va termina, si am fost pregatita incat sa imi iau gura si sa ejaculeze pe pieptul meu. Mi-a zis ca nu are rost sa ne stresam cu faptul ca nu mi-ar placea gustul spermei s-a.m.d, asa ca vreo 3-4 dati m-a anuntat, iar dupa aceea am vrut eu sa vad cum e. De "inghitit" am reusit de abia dupa 2 ani jumate laughing
Nu am avut nici un fel de retinere pentru ca il cunosteam foarte bine, m-am simtit foarte comoda, ghidata si am primit toate explicatiile inainte. Nu mi-a fost rusine deoarece e un lucru absolut normal, firesc, care o sa ti se para o floare la ureche peste ceva timp. Esential e sa iti zica EL ce anume ii place si sa inteleaga ca e prima oara si sa nu se astepte sa fii o maestra si sa te invete el. Eu am avut si probleme cu acoperirea dintilor, trebuie sa fii atenta, sa ii acoperi bine cu buzele. Nu te aventura sa faci deep throat ca nu e asa usor daca lungimea lui e medie. Incepe cu mana, de sus pana jos, si apoi adauga si gura in prelungirea mainii. Te mai poti gandi si ca lingi o acadea.

| barosanu69 a răspuns (pentru noink):

Ai povestit asa de frumos incat mi s-a sculat

| HazelEyes77 a răspuns (pentru noink):

Da ai dat detalii nu gluma...

| Quassaar a răspuns (pentru barosanu69):

Și mie, și mie, și mie... Asta era un banc cu Alba că zăpada și cei 7 pitici?

| SupMates a răspuns (pentru noink):

Wow,super draguţ!
Aveţi o relaţie asa frumoasa?
Svţ big grin

| Mariusgeo a răspuns:

Acum totul depinde de tine dacă merita făt frumosul sa îi sugi...