| Allrc24 a întrebat:

Intrebare pentru fete: fetelor daca ati fi intr-o relatie si ati tine la partenerul vostru(cel putin sa aratati asta) si il cunoasteti de cv timp daca ar veni un alt baiat mai bun(in sensul caracterului) ati temina relatia cu primul baiat? si daca da ia-ti zice care e motivul?

6 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Daca tii cu adevarat nu ai sa il lasi pe el pentru altcineva pe care nici macar nu il cunosti, daca il iubestii cu adevartat pe prietenul tau pe care il cunosti de cv timp o sa fii cu el orice s-ar intampla si nu-l dai pe altcineva. In cazul in care apare altul poti sa fi interesata de el ca amic nu ca iubit stii pentru unele fete ce este nou li se pare interesant.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu as ramane cu primul baiat.nu trebuie sa dai vrabia din mana pe cioara de pe gard, ca vei regreta.
pe primul baiat il cunosti, si il placi asa cum e.
bye!

| Diana0987 a răspuns:

Daca l-as iubi cu adevarat l-as accepta oricum! Cand iubesti cu adevarat nu te mai gandesti la alte persoane, trebuie sa il accepti exact asa cum este. Si dacaa... vrei tu sa-i faci o sugestii sa se schimbe atunci e mai bine! :*

| Amaya a răspuns:

Din moment ce sunt într-o relaţie cu cineva şi îl iubesc, evident că pentru mine este perfect şi nu m-aş despărţi de el pentru nimeni, niciodată. Cred că acesta este adevăratul test al iubirii: eşti dispusă să îl accepţi cu bune şi cu rele pe celălalt? Ok, atunci îl iubeşti. Nu eşti dispusă, atunci te minţi singură continuând acea relaţie.

| Oannaa30 a răspuns:

Din punctul meu de vedere daca tii la cineva nu mai ai ochi pe altcineva, eu as ramane prieten si cu ce de-al doilea, prieteni chiar f buni dar atat timp cat tin la cineva nu as putea sa il las pentru un alt baiat.Cand tii la o persoana tii la ea asa cum e, si cu bune si cu rele. pupici

| pissy_1035 a răspuns:

Din moment ce esti cu un baiat. si il iubesti in adevaratul sens al cuvantului, poate sa vina oricine la tine. ca nu-l vei lasa. oricum ar fi elbatting eyelashes tu iubesti atat defectele cat si calitatile lui. parerea mea happy