| AlaRau99 a întrebat:

Intrebare pentru fete. fetelor daca aveti un prieten dupa cat timp reusiti sa tineti la un baiat? Am si eu o prietene de 3 sap si 3 zile si nu prea are incredere in mine...

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Incepi sa tii la el dupa 2-3 luni si sa-l iubesti dupa 6-8 luni minim. In 3 saptamani cel mult te poate placea ceva mai mult, dar nu se pune problema de alte sentimente.

| TeREe a răspuns:

Depinde si de ce baiat esti si arata-i cu cat mai mult poti ca o iubesti mult si o sa vezi ca cu timpul va avea incredere in tine daca inainte sa fie cu tine a suferit dupa o luna si asa o sa aiba incredere in tine si sa no minti niciodata daca vrei sa ii castigi cat mai repede increderea sau intreaba direct in fata de ce nu prea are incredere in tine

| ramonika125 a răspuns:

Depinde ce tip de baiat esti, sunt unele fete care o sa aiba incredere doar dupa ce le dovedesti ca o meriti, in general trebuie sa ii dovedesti ca poate avea incredere in tine, asta o poti face si prin vorbe, romantice, pasionale, prin mici atentii, si cadouri etc:* sper sa te ajute sfatul meu.