| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete in mod special : care sunt cartile voastre preferate de dragoste? Vreau sa fac si eu un cadou pentru cineva special si nu stiu ce carte sa aleg.
Dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| lilith16 a răspuns:

Nu citesc carti de dragoste, sunt stupide, asa si filmele.

| dariarosu24 a răspuns:

Bună! Îți recomand „P.S.: Îmi placi" de Kasie West sau „Tuturor băieților pe care i-am iubit" de Jenny Han (care se continuă cu încă două volume, „P.S.: Te mai iubesc și-acum" și „A ta veșnic, Lara Jean"). Sunt cărți pentru adolescenți și mie, personal, mi-au plăcut foarte mult. happy