| Marius22222222222 a întrebat:

Intrebare pentru fete. odata ce o fata se masturbeaza sa dicendo data la doua zile e possibil ca in timpul actului sexual sa termine prea repede?

8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

La fete orgasmul precoce nu e o problema. Ele pot avea mai multe orgasme la rand.

| Marius22222222222 explică:

Sa zicem*

| AndreeaWTS a răspuns:

N-are nici o legătură.

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Nu are nici o legatura.

| Anonimm30 a răspuns:

Daca nu are sperma, nu cred laughing

| Marius22222222222 explică (pentru Anonimm30):

Intrebare pentru fete.da si unii baieti sunt fete de treaba

| MariaMaia879 a răspuns:

Prea repede nu, prea greu poate. Depinde, o femeie cand se masturbeaza stie cum sa atinga si cum sa faca astfel incat sa se poata termina, iar atunci cand va face sex, e posibil sa termine mai greu daca nu face la fel cum facea in timpul masturbarii, adica sa nu i fie rusine sa se ajute sa termine mai repede. Daca nu, sex oral! laughing

| Molusca a răspuns:

N-are legătura, una cu cealaltă! Așa cred și așa îți spun!