| Antonio12378 a întrebat:

Întrebare pentru fete, sper sa nu ma luati la misto sau sa ma injurati.
Voua fetelor ce chiloti va place sa purtati in general?
Toate fetele poarta sau au purtat macar odata chiloti tanga? Vi se pare normal ca o fata de 13-14 ani sa poarte chiloti tanga?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi se apare normal, ca la 13-14ani... ca-i inca fetita mica, si nu are de ce sa-si expuna curuletul pentru a fii sexi, sau a participa la sex.

| SkyPilot a răspuns (pentru Violleta2022):

Ti-ar prinde bine o excursie pe la Rio happy
Dar mie mi-ar prinde si mai bine big grin

| Violleta2022 a răspuns (pentru SkyPilot):

Din pacate, era vorba de fetitele din Romania... nu de cele participante la festivalul de la Rio.

| SkyPilot a răspuns (pentru Violleta2022):

Era vorba de cele din viata cotidiana, nu de participante.
Care ar fi diferenta? In Brazilia nu exista ovulatii? Sunt fetele imune la STD?
Cele mai frumoase amintiri ale mele sunt cu fete de 14-15 ani. Inclusiv cu slipuletul brazilian. De pe vremea cu "familia - celula de baza a societatii". Sunt aproape sigur ca ai trait-o.

| alina2k18 a răspuns:

Da, majoritatea sunt tanga, dar am si normali si brazilieni si din aia decupati la zdipawinking
Da, mi se pare normal sa poarte ce vrea la 14 aniwinking

| Antonio12378 explică (pentru alina2k18):

Tu porti tanga?
Cati ani ai?