| MissEmma a întrebat:

Intrebare pentru fete. Va deranjeaza atunci cand faeti sex cu un baiat parul din zona lui pubiana?

6 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna ema
sincera sa fiu ...cam da.ma dreanjeaza insa sunt multe aspecte mult mai imprtante decat asta.
pupici

| Purec a răspuns:

Un om normal are grija de el, deci si de parul de acolo de jos happy Dar nu vad de ce ar deranja pe o fata chestai asta, decat poate in eventualitatea in care ar ajunge cu gura prin zona big grin. E simpolu, daca te deranjeaza, spune-i sa se epileze. Nu trebuie sa aflii parerea altora, e importanta parerea ta aici.

| alyzee a răspuns:

Care par din zona pubiana? laughing

| Prapacea a răspuns:

Dar când faceți sex cu o fată? big grin)

| andreiemil a răspuns:

Asta depinde de fata, unora le place epilat in zona inghinala, unor fete le place cu par in acea zona, totul depinde de gustul fiecarie fete

| alexJINNO a răspuns:

Mare grijă la varice!