| IonutRonaldo7 a întrebat:

Intrebare pentru fete: va plac baietii cu barba sau fara barba. Barba insemnand putina,asa, nu exagerat de mare. Astept pareri.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Fara.Barba (oricum ar fi ea) te face sa pari mai mare decat esti de fapt si cam atat, in timp ce un "ten fresh" te face sa pari mai ingrijit si atrage mult mai multe priviri admirative.

19 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Fara!
Imi place sa fie proaspat ras cand ne intalnim.

| zxzx a răspuns:

Toate zic fara barba dar toate sunt atrase mai tare de unul cu barba de 3mm. laughing

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru zxzx):

Da de unde stii tu? Vezi prin inima lor raised eyebrows

| zxzx a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Ce simti nu e intotdeauna echivalent cu ce crezi.

| neutrino a răspuns:

Si daca barba e barba, adica mare, nu se pune?

| IonutRonaldo7 explică (pentru neutrino):

M-am referit mai mica, ca eu asa vreau sa mi-o las si vreau sa stiu parerile fetelor. si tu dupa nume vad ca nu esti fata, asa ca nu te mai baga aiurea

| neutrino a răspuns (pentru IonutRonaldo7):

Si cu barba si prostut. Barba nu acopera prostia.

| IonutRonaldo7 explică (pentru neutrino):

Mai date in mortii matii ca ma plictisesti

| neutrino a răspuns (pentru IonutRonaldo7):

Iti poti lasa barba, te poti vopsi, degeaba. Prostia ta tot va iesi in evidenta. Acesta e adevaru, chiar daca doare.

| IonutRonaldo7 explică (pentru neutrino):

Mi se rupe *** de ce tine si de ce zici tu

| neutrino a răspuns (pentru IonutRonaldo7):

In gura ta nu pot exista decat astfel de cuvinte. Seara buna!

| xBya a răspuns:

Nu stiu cum arati. Unora le sta bine cu barba, altora nu. E adevarat ca iti aduce o nota de maturitate. Take a look http://www.usmagazine.com/......1255/15116

| selysol a răspuns:

Barba? bleah in nici-un caz...

| 21ndstillachild a răspuns:

Pai de exemplu pique de la barcelona e idolul femeilor si are barba,, daca isi taie barba redevine urat

| DNSK a răspuns (pentru 21ndstillachild):

Ii vb de obisnuinta in cazu asta!

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Ambele. Imi e indiferent, atata timp cat nu au mustata big grin

| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

E ok si cu s fara dar sa se vada estetic sa pot sa o sarti pe obraz si mie imi place... fara big grin nu sti de ce ..si sa-ti mai spun ca sa faci o fata sa te placa nu trebuie sa ai grija si la comportament nu numai la fizic. dar ma bucur sa vad si baietii care au grija de ei.dar nu in exces ca doara nu-s fete. deci si cu si fara big grin Bafta!

| SomePrettehGurl a răspuns:

Baietii cu putina barba...par mai maturi :X

| chiarEstiCurios a răspuns:

Cu barbă. Ai o altă personalitate. ♡