| StefanSC a întrebat:

Întrebare pentru fete:
Va place sexul anal la fel de mult că celălalt sau deloc chiar?

2 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Doar bărbații se pot simți bine prin analiza deoarece este țeava mai strâmtă și nu dau în gol. Femeile nici vaginal nu se simt bine (majoritatea) dar mimează orgasme bineînțeles, ca asa este natura. Eu nici degete în fund nu suport. Dacă alte prostii

| CodrutElian1990 a răspuns:

Uite aici un sondaj.
Total raspunsuri: 112796
Femei care vor sex anal si nu au facut sex anal pana acum 2055 7,43%
Femei care mai vor sex anal si au facut sex anal pana acum 8297 30,00%
Femei care nu vor sex anal si nu au facut sex anal pana acum 16000 57,85%
Femei care nu mai vor sex anal si au facut sex anal pana acum 1306 4,72%