| ririsa a întrebat:

Intrebare pentru fete: vi s-a intamplat vreodata sa va vada cineva din greseala sau intentionat dezbracate sau doar anumite parti intime? Si daca da cum ati reactionat voi? Dar persoana respectiva?

10 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da sa mai intamplat (nu stiu cat a apucat sa vada concret) si din greseala si intentionat si am reactionat in functie de asta. Daca a fost cu intentie m-am acoperit, m-am imbracat si am avut o discutie serioasa dupa, daca a fost din greseala m-am acoperit si m-am facut ca nu s-a intamplat nimic in fond omul poate nu stia ca is acolo sau ca eu ma schimb.
Reactia celeilalte parti au fost scuze si explicatii...

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru sickkkkkk666):

big grin

| sofisis a răspuns:

Da. Nu am reactionat in nici un fel. Ce fel de reactie ar trebui sa ai? Aia e, a vazut si gata. Nu e mare drama.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Raspunsul unei femei cand a vazut un tanar in pielea goala si acesta a dojenit-o: "Da' ce crezi tu ca nu am mai vazut p... sau barbati in pielea goala? Cu ce esti tu mai diferit decat altii?!

| HazelEyes77 a răspuns:

Din greseala da. Se mai intampla nu e chiar sfarsitul lumii pana la urma nu avea cum sa ghiceasca ca sunt in locul acela. Persoana respectiva si a cerut zeci de scuze dupa. Si eu am surprins accidental in astfel de ipostaze pe cineva asa ca stiu cum e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Nu prea-mi pasa. N-am reactionat in niciun fel.

| ARar2805 a răspuns:

Da m-au vazut altii (sunt baiat am 14 ani si da ma laud, scuze, dar am penisul chiar mare). Nu am nicio problema cu asta. M-au vazut un baiat din greseala si 2 fete din adins. Cu atat mai bine ca stie lumea ca sunt lucrat si am penisul mare. Scz ca ma laud dar asta e adevarul.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru ARar2805):

De regula puberii si adolescentii sunt mai reticenti in a se dezbraca in fata altora, mai ales daca acestea sunt straine sau de alta varsta.
Sunt de acord ca este mai putin normal ca tineri sa se dezbrace in fata unor adulti, dar anormal ca adulti (maturi) sa se dezbrace in fata unor tineri (adolescenti), daca situatia nu o impune. Ma refer la persoane de acelasi sex.
In schimb la nudisti nu este o problema deosebita.

| ARar2805 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Nu sunt nudist. Spun doar ca la varsta mea, daca ai ce arata (eu am ce: patratele, penis etc.) arati (facand sa para accidental sau nu).