| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: voi ati putea sa locuiti impreuna cu parintii iubitului vostru sau ati prefera sa locuiti doar voi 2? si daca sunt cazuri in care locuiti sau ati locuit cu parintii lui cum a fost?

Răspuns Câştigător
| Julia89 a răspuns:

Da as putea, nu am locuit dar mergem in fiecare week-end la ei este ok.la mine e invers noi stam la parinti mei, m-am gandit sa ne mutam cu chirie dar fiinda e scumpa si intretinere si chiria etc am renuntat la ideea asta. sper ca in curand sa ne mutam la casuta noastra.noi ne intelegem f bine cu parinti mei dar as vrea totusi sa fim doar noi 2, chiar multa lume s-a mirat si mi-a zis ca am niste parinti de nota 10.la voi cum e situatia? sper ca tu sa stai doar cu prietenul tau. numai bine!

3 răspunsuri:
| georgiana_1403 a răspuns:

Pai la mine situatia e cam asa:are niste parinti prea minunati si ma inteleg super cu ei doar ca atunci cand o sa fie sa locuim impreuna cred ca m-as simti stanjenita si m-as gandi mereu sa nu gresesc cu ceva. dar daca am locui doar noi 2 cred ca ar fi mult mai bine. oricum mai e pana atunci dar intrebam de curiozitate.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Zoix! Intrebare de baraj.Cui i-ar conveni sa miroasa basinile unei acrituri de soacra si sa fie frecata la icre non-stop de ea? Sa vezi cum e cand te straduiesti sa faci totul bine, mai-mai de i-ai inchide gura, dar in loc de efectul scontat te alegi cu altul...Depinde de socri. Poate n-or fi toti asa.Sau depinde de tine daca reusesti sa faci fata unei asemenea situatii. Oricum, daca nu te intelegi bine cu ei si ai parte de o atmosfera tensionanta, in timp se deterioreaza si relatia.

| IoSiAtat a răspuns:

App´. Da as putea de ce nu? SI sa zicem ca daca ar fi mici devergente. whistling PrObabil. as pleca. happy