| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru fete: vouă vă plac băieții timizi?

11 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu.

| Adry05 a răspuns:

Deloc

| RAY a răspuns:

Buni la înmormântare

| Sofer a răspuns:

Depinde de fata și de ce nivel e acel băiat. Dar se știe ca multe vor un bad boy.

| ancaval a răspuns:

E bine și cu timiditatea asta, dar hai să nu exagerăm.
Răspunsul meu la întrebarea ta este NU!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| TLF92 a răspuns:

Categoric pentru spalat vase si bagat haine la spalat, n-auzi ca acum e la moda sa fi luptator ca sa le aperi de vagabonzi

| tzionut a răspuns (pentru TLF92):

Domnul meu fata respectiva dorea sa se simta in siguranta langa partener, 90% dintre femei isi doresc asta de la partenerul lor, fie ca este timid sau nu.

| Garbiel69 a răspuns:

Sunt heterosexual.

| 2o1Op a răspuns:

Bună! Da, băieții timizi sunt perfecți pentru mine. Cel puțin asta este opinia mea. Multă sănătate!

| evasimplu a răspuns:

Nu prea :/