| Remus20 a întrebat:

Întrebare pentru fetele cuminți: Dacă, să presupunem că faceți sex cu un tip dar fără să aveți sentimente sau atracție față de el...Actul sexual în sine v-ar excita, v-ar crea plăcere? happy

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Normal ca daca nu exista sentimente, trebuie sa fie acea atractie de ne explicat.Altfel nu vad cum ar fi posibil.Si femeile si barbati in aceias masura(sau putin diferita) au stimuli sexuali, se excita, si doresc sa fie atinsi, sau sa atinga.Acum sa iti spun drept, nu exista fete cuminti, sau femei cuminti, Exista doar 3 categori.
1. Curvele
2. fetele care aparent sunt cuminti dar sunt mai rau ca
3. Femeile normale cu capu pe umeri care stiu cand sa deschsida craci
Eu in viata mea nu am crezut in fete/femei cuminti, exista doar fete/femei cu cap, care stiu cand e cazu sa se lase atinse, sau nu, ori sa fie sarutate, sau ceva mai mult.Sunt femei intre femei, cum sunt si barbati intre barbati.Si ca sa iti spun pe scurt la intrebarea ta. Da, ar fi excitant pentru o femeie sa faca sex cu un tip care il place vizual, sau e atrasa de corpul sau(insa, mare atentie, insa nu toate femeile sunt dispuse la asta)

| RAY a răspuns:

Fara atractie fizica de ce ar face sex cu un barbat?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca faci sex cu un barbat pentru care nu ai sentimente, ori esti prostituata ori esti proasta, pentru ca o fata/femeie normala, nu va face niciodata sex cu unul pe care nu-l place si nu are sentimente puternice pentru el.
Din pacate, noi nu ne excitam vizual cum se excita baietii, la noi totul trece prin inima intai si apoi ajunge in vagin.

| Necunoscut112 a răspuns:

Fetele cuminţi fac sex doar cu băieţi pentru care au sentimente.

| Daria0123456789 a răspuns:

Trecand peste faptul ca o fata cuminte, cu educatie solida si stapana pe sine nu s-ar culca cu unul oarecare, probabil ca mai mult i-ar provoca remuscari si rusine, si altele din aceeasi sfera, decat placere. De fapt cred ca aceste sentimente ar fi simtite de majoritatea fetelor care ar ajunge sa se culce cu unul fata de care nici macar nu simt atractie fizica, cu anumite exceptii contextuale sau iesite din normal, desigur.

| Lăurik2 a răspuns:

Pai daca n-am simti atractie fata de el. Normal ca ne-ar excita! Este extrem de logic!

| denis12369 a răspuns:

Da.