| Awesom a întrebat:

Intrebare pentru suflarea feminina a TPU:Acum 2 ani o priveam sugestiv pe o colega de clasa si liceu si apoi donsoara m-a lovit in zona sensibila.Eu nu am ripostat, dar este normal? Daca ripostam eram magar sau porc?

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Foarte bine ca nu ai ripostat. Feminismul ii la putere mare si ipocrit inca, ea poate sa te arda intre parelele si nu pateste nimic, dar tu daca dai in ea... al 3 lea razboi mondial incepea.
Nu intreba fetele ca toate fac parte din Girl Power dupa ce s-au uitat de prea multe ori la Girls run the world a lui Beyonce.
Daca ripostai era vazut ca ultimul om nu magar sau porc, chiar daca ea a dat prima.
Porcul are un orgasm de 30 min si magarul sta bine la partea intima, deci orice ar fi spus tu primeai un compliment.

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ambele. Poate ca credea ca o privesti cu ura, sau ciuda. Spune-i ceva frumos, cereti scuze, spune-i ca de fapt o simpatizezi. dar nu lasa treaba asa pentru ca te va uri. Haide, curaj ca esti baiat!
Sincera sa fiu si eu ma simteam nasol in legatura cu privirea aia, bine ca nu loveam, dar cine stie ce ganduri aveai? big grin daca nu leai spus, asa ca spune-lewinking

| FoarteLetargic a răspuns:

Daca ripostai erai amandoualaughing. Ai facut bine, dar cine te-a lovit nu a facut bine deloc.
Numai bine!

| SEAL a răspuns:

Eu i-as fi dat doua bucati in bot scroafei

| UPSsss a răspuns:

Puteai sa ripostezi mai subtil sa ii demonstrezi ca de fapt sti sa te comporti cu un animal salbatik ca ea...pfff cate fite si pe pustoaicele aste! a avut noroc ca nu a dat peste unu care sa o puna la punct sa nu mai faca asa ceva in viata ei! daca era o fata desteapta te putea pune la punct prin 2 cuvinte!

| Babs a răspuns:

E bine ca nai ripostat...trb so lasi in plata domnului, sa numai vb cu ea