| catalinzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Intrebare proasta rauuu, acum 3 zile m-am ras la penis si acum mai sus de penis mi-a iesit ceva, nu stiu ce este imi puteti spune?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intrebarea nu e proasta, doar ce ai facut tu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu stii tu cum sa stim noi?

| Violleta2022 a răspuns:

La 13 ani te-ai ras la penis?
De ce? Ai de gand sa-l expui undeva?
Ce dumnezeu ai avut tu in capusorul ala?
Acum ai facut o iritatie de toata frumusetea!
Spala-te cu apa calda si sapun dimineata si seara si iritatia va disparea in cateva zile.
Evita sa te mai razi, ca nu-i sanatos, mai ales la varsta asta, cand folosesti cuculetul ala, doar la facut pipi.

| sierra1 a răspuns:

Ai dreptate

| antonimilk a răspuns:

Nu și fost suficient de atent și poate te-ai jenat sau lovit puțin în zona aia, aplica un unguent ceva și ai grija acolo, fi delicat!

| Phiro a răspuns:

Salut, ar putea fi acele fire de păr care cresc sub piele și formează niste bubițe roșii, nu te mai râdea cu biciul, încearcă cu o mașină de tuns parul, taie foarte jos, și nu face că firele de par sa crească pe sub piele, sper că te-am ajutat cât de cât.

| darrio2007 a răspuns (pentru Phiro):

Oau, s-a ras cu biciul?