| anonim567833 a întrebat:

Întrebarea se adresează băieților care au făcut sex anal cu partenerele lor. Dacă faci anal cu una și aia nu s-a șters bine după ce a fost la wc, se poate simți vreun miros puțin ciudat în timpul actului?

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu vreau sa iti stric visele (sau fanteziile) dar daca vrei sex anal trebuie sa te astepti la niste mirosuri + sansa de a gasi materie organica partial procesata pe obiectul muncii.

| RAY a răspuns:

Mai ales daca a mancat fasole o sa te arzi la propiu cu ea, eu anal nu am facut ca atat de mare era vaginul ca doar o gaura se vedea, pesterea muieri

| Otto19 a răspuns:

Acum serios nu miroase, dar e posibil daca nu e la zi cu igiena, dar cred ca te descurci tu, cine stie poate scapa si un part rolling on the floor)

| AndreiGavril888 a răspuns:

Poti sa te bagi la un dus cu ea ss fi sigur, si asa cand nu isi da seama ii mai dau cu sapunu' printre buci

| AdrianVN a răspuns:

Se poate dar practic colonul este curat si nu miroase a nimic.
Miroase dosr partea din afara unde s-a sters...
Dar oricum nu cred ca te-ar deranja fiindca o bagi inauntru si nu unde a zis tu ca miroase. happy
Succes!

| anaismid a răspuns:

Se va simti miros si vor fi chiar si materii fecale. nu este suficient sa te speli doar. daca vrei sa nu ai parte de asa ceva trebuie facuta clisma.