| Demir21 a întrebat:

Întrebarea se adresează fetelor, nu copilelor virgine. Dacă v-ați afla la o întâlnire cu un băiat într-un restaurant, iar la un moment dat tipul vă spune că el este excitat și vrea să mergeți în toaleta restaurantului să-i faceți sex oral...Cum vi s-ar părea o astfel de atitudine... ceva normal, acceptând să-i faceți? Sau este un gest demn de o femeie fără principii morale?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De ce in baia restaurantului si nu acasa unde e mai comod?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pacat ca intrebarea nu se adreseaza copilelor virgine, dar e pusa de o copila virgina.

Fiecare cuplu hotaraste de comun accord cand si unde face sex.

| Violleta2022 a răspuns:

Atitudinea mi s-ar parea de cea mai joasa speta si l-as trimite de urgenta sa-si faca o l...ba sau sa mearga la prostituate! Bineinteles ca nu va mai avea vreodata ocazia sa ma mai intalneasca!

Răspuns utilizator avertizat